klaun
20.01.10,17:47
Poraďte ako sa dá eshop dostať do dobrých čísiel, čo sa týka predaja tovaru? Budem vďačná za každý tip. Ďakujem.:)
padro
20.01.10,18:02
reklama, reklama, reklama,.... nie je to sice vsetko ale bez nej to urcite nepojde
Economic
20.01.10,18:44
reklama, reklama, reklama,.... nie je to sice vsetko ale bez nej to urcite nepojde

Moje heslo : Živá reklama - dobrá reklama - teda kto využil Tvoje služby a je spokojný... nech podá ďalej... trpezlivosť ruže prináša.
klaun
20.01.10,18:53
reklama, reklama, reklama,.... nie je to sice vsetko ale bez nej to urcite nepojde

máš nejaké konkrétne typy na reklamu?
padro
20.01.10,18:53
Economic ... to je sice pravda ale najskor ta musi aj ten prvy najst, takze ak chces aby eshop bol znamy tak si nachystaj minimalne stovky eur / mesiac na reklamu... a potom ked sa ku tomu prida ja ziva reklama tak to uz bude dobre.
padro
20.01.10,18:54
máš nejaké konkrétne typy na reklamu?

hlavna reklama urcite google adwords a popri tom nejake bannery, casopis, radio atd...
klaun
20.01.10,18:55
Economic ... to je sice pravda ale najskor ta musi aj ten prvy najst, takze ak chces aby eshop bol znamy tak si nachystaj minimalne stovky eur / mesiac na reklamu... a potom ked sa ku tomu prida ja ziva reklama tak to uz bude dobre.

akú reklama máš konkrétne na mysli?