smutnamatka
21.01.10,08:20
Chcem sa opytat, je mozne urobit nejake psychologicke vysetrenie osoby podla textu, co napisal? Ide mi len o to, ze mam nejake maily od mojho manzela a chcela by som zistit, aky je clovek. Viem, ze sa podla napisaneho textu da zistit, ako na tom psychicky je. Chcem to anonimne, bez mien, bez peciatok. Prosim, ak niekto vie kontakt na takeho cloveka, co to dokaze, prosim spravu. Dakujem.
hnedoočka
21.01.10,07:28
nemyslím,si , že to ide tak jednoducho , bez súhlasu tej osoby, ktorú si chceš preverovať. a mail nie je rukopis, kde by sa vyjadril grafológ, je to len štylizácia viet. tá môže byť rozdielna, keď je človek kľudná a iná , keď ho niekto maimálne vytočí.

a už aj to anonymne- to by psychológovia zásadne nemali.
smutnamatka
21.01.10,07:31
ale ja mam aj pisane veci jeho rukou a nechem zverejnovat mena. ide o to, ze mi zobral deti a nechce mi ich dat, este sme stale pred rozvodom a nema na to pravo, ale nik s tym nevie nic urobit, ani socialka, ani policia. len chcem vediet, ci je na tom tak zle, ze by im mohol ublizit, lebo sme od neho odisli prave preto, ze bol agresivny.
hnedoočka
21.01.10,07:34
ale ja mam aj pisane veci jeho rukou a nechem zverejnovat mena. ide o to, ze mi zobral deti a nechce mi ich dat, este sme stale pred rozvodom a nema na to pravo, ale nik s tym nevie nic urobit, ani socialka, ani policia. len chcem vediet, ci je na tom tak zle, ze by im mohol ublizit, lebo sme od neho odisli prave preto, ze bol agresivny.

bohužiaľ , myslím, že psychológ ti to vykoná len na základe súdneho nariadenia.
Ice dive
21.01.10,07:36
osobnosť sa dá určiť podľa rukopisu, podľa toto čo človek napísal strojom určite nie... ako napríklad viete že to písal on??? (aj keď je to jeho mail, jeho IP adresa... )

a aj keď máte niečo písané rukou, osobnosť sa časom mení takže to čo napísal pred 5 rokmi môže mať úplne iný výsledok ako to čo písal teraz + veľkú rolu zohrá aj citové rozpoloženie... inak píšem na súd, inak maželke, inak dlžníkovi, inak kamaratovi