ADA35
21.01.10,09:49
Chcem požiadať o pomoc, ideme žiadať o fin.príspevok z UP §50e na podporu vytvorenia nového pracovného miesta a k prílohe žiadosti dokladám podnikateľský zámer . Hľadala som na porade, ale tam som našla len novovytvorené pracoviská, ale naša spoločnosť funguje od roku 2002 a podniká v hotelierstve.Tí nový pracovníci budú pracovať ako kuchár a čašník. Keby mi mohol niekto, kto už o ten príspevok žiadal :o pripojiť len link bola by som veľmi vďačná.
ADA35
21.01.10,17:54
nikto mi nevie poradiť??prosím
daniver
23.01.10,18:18
nikto mi nevie poradiť??prosím

ja som žiadala o tento prispevok a teraz manžel pobera tento prispevok
na manželku na novovytvorene prac.miesto učtovníčky.Museli sme priložit
daňové priznanie za predch. rok, výkaz o majetku a zavezkoch.Neviem čo potrebuješ vedieť, ak budem vediet, poradim
daniver
23.01.10,18:31
nikto mi nevie poradiť??prosím

ja som žiadala o tento prispevok a teraz manžel pobera tento prispevok
na manželku na novovytvorene prac.miesto učtovníčky.Museli sme priložit
daňové priznanie za predch. rok, výkaz o majetku a zavezkoch.Neviem čo potrebuješ vedieť, ak budem vediet, poradim
ADA35
23.01.10,19:00
Ja potrebujem doložiť k žiadosti podnikateľský zámer, ale tie vzory, ktoré som tu našla sú len pri začatí podnikania a naša firma už v zamestnáva ľudí od 2002 a teraz chceme prijať nových pracovníkov/kuchárov/, samozrejme šéf chce ušetriť , tak musím doložiť nejaký podnikateľský zámer. Spoločnosť prevádzkuje hotel a reštauráciu.dakujem za každú pomoc.
daniver
23.01.10,20:21
Ja potrebujem doložiť k žiadosti podnikateľský zámer, ale tie vzory, ktoré som tu našla sú len pri začatí podnikania a naša firma už v zamestnáva ľudí od 2002 a teraz chceme prijať nových pracovníkov/kuchárov/, samozrejme šéf chce ušetriť , tak musím doložiť nejaký podnikateľský zámer. Spoločnosť prevádzkuje hotel a reštauráciu.dakujem za každú pomoc.

skus si nahodit do google podnikatelsky zamer, mozno tam
najdes, nejaky vzor. Aj ja som tak nasla zopar aj ked su pri zacati podnikania.Ja som si z nich horko tazko vytvorila jeden novy a zrejme im postacil ked nam tu dotaciu dali,a manzel je zivnostnik od 2007
a dotaciu mame od jula 2009. V charakteristike zameru som rozpisala
predmet cinnosti podnikania,a ze pre plynuly chod tejto cinnosti potrebujeme administrativnu silu atd, ze dotaciu pouzijeme na odvod do poistovni za zamestnanca, atd.
ADA35
24.01.10,10:16
Dakujem moc, dúfam že im to bude stačiť.
truch
24.01.10,10:48
Podnikateľský zámer som robila presne podľa bodov, ktoré sú zverejnené na stránke UPSVAR-u / osnova podnik. zámeru/.
Potrebuješ ešte odovzdať: potvrdenia od všetkých poisťovní, že im nič nedlhuješ, od inšpektorátu práce, že si nelegálne nezamestnávala, od DÚ, že nemáš dlhy,asi 13 čestných prehlásení a v prvom rade vypísanú žiadosť/nájdeš tiež na UPSVAR/, súvahu, výsledovku, DP
Je toho dosť, ale dá sa to vybaviť asi za 2 týždne, prajem ti aby ti to vyšlo:):):) Dáša
ADA35
24.01.10,11:48
Ďakujem
bubko1
24.01.10,17:22
pod. zámer sa vypracúva s podľa tých bodov zo stránky ÚPSVaR,
ide o to že ak potrebujete ďalších čašníkov, ...tak sa rozširuje prevádzka - to by išlo do charakteristiky zámeru,
keďže táto žiadosť je na novo vytvorené miesto, to znamená, že nie na dočasne uvolnené, t.j. že v PP budete musieť mať viac čašíkov ako doteraz a po roku sa to preukazuje potvrdením, alebo sa rozšíruje prevádzka a potrebuje nové profesie