rekonstrucia
21.01.10,13:53
Ahojte ma niekto skusenosti pri zakladani stavebnej firmy? Mam na mysli vsetky veci ako ste prisli k dobrej robote, k dobrym robotnikom a k dobrym dodavatelom dodavatelom materialu. Bol by som rad keby sa ozval niekto skuseny kto sa vie v tychto veciach dobre obracat. Dakujem
katarina.j
21.01.10,13:13
a čo vlastne chces? aby sme ti nahnali robotnikov a zakazky???či aky myslis začiatok???
rekonstrucia
21.01.10,13:25
nie nie to od nikoho nehcem :D len sa chcem vyvarovat velkym chybam a kazda rada mi bude dobra. Zakazky - aku reklamu ste pouzili ci letaky, internet a pod. Robotnici - v dnesnej dobe je tazke najst pracujuceho a zodpovedneho murara a ci je dobre ist na urad a tam si vybrat alebo nieco pod. Material - ci vybrat nejaky velko sklad alebo priamo z nejakeho obchodu. Nechcem aby ste mi davali ani zakazky ani robotnikov iba sa pytam na vase skusenosti :) dakujem
rekonstrucia
21.01.10,13:55
Napr. ja by som chcel zalozit si zivnost a ziskat prispevok z uradu prace potom spravit nejake letaky a rozniest ich po dedinach a potom nakupovat zo stavebnin. Tak by som rad vedel od nejakeho odbornika ktory tymto presiel ci postupoval podobne alebo zvolil uplne inu cestu.
pavol54
21.01.10,14:25
Iste si stavbár, pre začiatok sa zamestnaj v nejakej stavebnej firme, ak nie si tak si najprv zožeň odborne spôsobilú osobu.
rekonstrucia
21.01.10,14:38
praveze by som sa chcel uz osamostatnit skusenosti som nadobudol v zahranici nejaky kapital mam a planujem robit sam na seba a zamestnat aspon 2 ludi. Taktiez budem musiet oslovit nejaku uctovnicku co mi bude robit papiere ale chcem sa vyvarovat kazdeho aj ked len najmensieho problemu. Postup som napisal tak by som poznal este nejake nazory
Antea
30.01.10,15:28
Ahojte ma niekto skusenosti pri zakladani stavebnej firmy? Mam na mysli vsetky veci ako ste prisli k dobrej robote, k dobrym robotnikom a k dobrym dodavatelom dodavatelom materialu. Bol by som rad keby sa ozval niekto skuseny kto sa vie v tychto veciach dobre obracat. Dakujem
So zamestnancami je to asi tak: nikto nemá na čele napísané či sa mu chce robiť, či neholduje alkoholu, či naozaj vie robiť všetko čo hovorí. To si musíš odskúšať na vlasnej koži. Naša firma funguje od r. 2005, teraz máme 13 zamestnacov, ale za tie roky ich našou firmou prešlo 250, tak sa priprav. A zákazky?. Všetky možné druhy reklamy, inzeráty, známi, osobná iniciatíva. A neskoršie,doporučenia spokojných zákazníkov. Držím palce, možno teraz budeš mať väčší výber v zamestnancoch.