KatarinaB20
21.01.10,13:27
Dobrý deň,

predali sme majetok (ide o medikačnú linku) do ČR ešte v 12/2009.
Ako mi to ovplyvní Daňové priznanie DPH, resp. do ktorého riadku a či vôbec sa to má vyplniť?

Ďakujem.

K.
IvoM
21.01.10,15:30
Ak ste predali tovar /linku/ zákazníkovi v ČR a tento je plátcom DPH v ČR tak bez DPH /§43/ a uvediete ho v súhrnom výkaze za 4.Q.2009 ak neplátcovi /čo pochybujem/ tak s DPH 19%.

V daňovom priznaní, ak je to bez DPH tak sú to riadky 13 a 14 ak s DPH tak 1 a 2.