Patrícia Lehutová
21.01.10,16:04
Ak je v zmluve bod ktorý hovorí, že "v dohodnutej mzde zamestnanca je zohľadnená aj prípadná práca nadčas" mám nárok na + 25% priem.zárobku ako príplatok za nadčas, čo vychádza zo zákona? Alebo to tá veta ruší?
mzdarka renca
21.01.10,15:06
Ak je v zmluve bod ktorý hovorí, že "v dohodnutej mzde zamestnanca je zohľadnená aj prípadná práca nadčas" mám nárok na + 25% priem.zárobku ako príplatok za nadčas, čo vychádza zo zákona? Alebo to tá veta ruší?

tak, táto veta ten nárok na príplatok na prácu nadčas ruší.
Johanka
21.01.10,15:46
Ak je v zmluve bod ktorý hovorí, že "v dohodnutej mzde zamestnanca je zohľadnená aj prípadná práca nadčas" mám nárok na + 25% priem.zárobku ako príplatok za nadčas, čo vychádza zo zákona? Alebo to tá veta ruší?
§121 ZP
(2) Zamestnávateľ môže v kolektívnej zmluve dohodnúť okruh zamestnancov, s ktorými je možné dohodnúť, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne. Zamestnávateľ, ktorý nemá v kolektívnej zmluve dohodnutý okruh zamestnancov podľa prvej vety, môže písomne dohodnúť s vedúcim zamestnancom, so zamestnancom, ktorý vykonáva koncepčné, systémové, tvorivé, metodické alebo obchodné činnosti, riadi, organizuje alebo koordinuje zložité procesy alebo rozsiahle súbory veľmi zložitých zariadení, že vo výške mzdy bude zohľadnená prípadná práca nadčas, najviac však v úhrne 150 hodín ročne.
V týchto prípadoch zamestnancovi za prácu nadčas nepatrí mzda vrátane mzdového zvýhodnenia za prácu nadčas podľa odseku 1 a nemôže za túto dobu čerpať náhradné voľno.