beruska
21.09.05,06:46
ahojte,

prosim neviete mi niekto poradit, ci vobec na Slovensku funguje nieco ako canyoning? alebo pripadne nejaky klub, kde sa tomu "venuju":-) dakujem...
anto
21.09.05,05:14
Čo to vlastne ten canyoning je - nedá sa to napísať po slovensky? My sme tu takmer všetci vyššieho veku a nepoznáme takéto slovo. Je to plavba na kanoe? Ja poznám paragliding, to je lietanie na handre, a tomu sa aj venujem.
beruska
21.09.05,05:26
ja by som to jasne ze napisala po slovensky, keby viem slovensky ekvivalent:-( ale kanoe to nie je... ale uplne amatersky by som to opisala ako tak "prekonavanie" vseliakych roklin a podobnych terenov (kaňonov, z toho: canyoning), roznymi technikami(nieco ako zlanovanie, rafting atd...)
anto
21.09.05,05:30
Aha tak po slovensky : Chodenie po horách, kadiaľ sa už nedá ísť pešo.
beruska
21.09.05,05:32
nooo, tak so zazmurenymi vsetkymi ocami by tato charakteristika v podstate mohla byt:-)
ALLL
21.09.05,05:38
ahoj,
neviem o tom aby sa canyoning robil na Slovensku, vacsina za tym chodi do zahranicia...ja osobne som bola v Slovinsku-robil to nejaky klub-agentura z Hlohovca,ale neviem momentalne ich netovu stranku...
anto
21.09.05,05:40
Asi ťa nepoteším, rokliny a kaňony sa nachádzajú prevažne v chránených oblastiach, kde je vstup povolený len po turistických chodníkoch. Lozenie po neprístupných miestach v chránených oblastiach je pokutované a ochranári to aj dosť usilovne robia. Iné miesta na takéto lozenie u nás nie sú, pretože 30 % Slovenska je chráneným územím.
beruska
21.09.05,05:41
ja som tiez pocula, ze sa chodi hlavne do Slovinska, ale ja by som to strasne chcela skusit a vraj je najlepsie byt v nejakom klube normalne ako clen a tak chodit. a ty co si bola, to bola ako cestovka, alebo normalny klub? a nevies mi prosim povedat aspon nazov toho klubu?
ALLL
21.09.05,06:21
dnes ti isto nepoviem...skusim pozriet doma ci nemam nieco pri fotkach...to som bola s jednou firmou-robila to pre nich nejaka agentura,myslim,...viem ze robia rozne zajazdy, aj cykloturistiku aj rafting...Bolo fakt super...ak si adrenalinovy clovek,tak ten canyoning ti odporucam...zazitok na cely zivot...
alex1
21.09.05,07:11
Tak aj som bola tento rok nahovorená na rafting a kaňoning. A bolo to niečo úžasné. Boli sme v Slovinsku taktiež cez Hlohovec. Takže ak ide o rodinu Černých tak stránka je www.aac-tour.sk.
ALLL
21.09.05,07:15
Ano, presne toto som myslela....dik-uz nemusim hladat...




Tak aj som bola tento rok nahovorená na rafting a kaňoning. A bolo to niečo úžasné. Boli sme v Slovinsku taktiež cez Hlohovec. Takže ak ide o rodinu Černých tak stránka je www.aac-tour.sk (http://www.aac-tour.sk/).
pyton
21.09.05,07:46
beruska
21.09.05,10:46
velmi pekne Vam dakujem:-) idem omrknut tu stranku....
anto
22.09.05,05:02
pyton
23.09.05,06:56