pivko
21.01.10,18:11
Zdravím , kupoval niekto stavebný materiál cez tento obchod? aké máte s týmto obchodom skúsenosti?
http://www.lacnestavanie.sk/
Andula111
01.04.10,06:11
Pivko, prosím ťa kupoval si nakoniec u nich? Tiež to zvažujeme. Teraz majú veľmi dobré zľavy.

Len mám z toho trocha obavy. Nikdy som za takú veľkú čiastku nekupovala cez internet.

Ďakujem
xxmxx
12.10.10,03:49
ja som tam chcel viackrat kupovat napr. podlahovy polystyren do celej novostavby (3.poschodia) a povedali mi ze pri takych malych mnozstvach sa im to neoplati. Neviem preco tam neuvadzaju minimalne mnozstvo nákupu - zbytocne takto zavadzaju ludi.....
dadika22
01.08.11,08:46
kto má praktické skúsenosti s týmto internetovým obchodom? ozvite sa...
mado745
09.06.14,11:01
Ja som v týchto stavebninách nakupoval od tehál, cez strechu až po fasádu. Dodali všetko načas a keď nám niečo chýbalo tak poslali aj menšie množstvo. Keď vznikol preplatok tak promntne vrátili na účet. Odporúčam aj s mojím susedom :-)
olzuz
22.10.15,16:55
Tento obchod neodporucam, mam s nim velmi nedobru skusenost. Dodali mi nespravny tovar (nespravnu velkost), ktory som neobjednala a ktory nemozem pouzit. Presviedcali ma, ze chybu som spravila ja a tovar som nepsravne objednala. Zaujimave, lebo objednavka aj faktura boli vystavene na tovar, ktory som chcela.
Napriek nespravnej dodavke mi tato firma nebola ochotna zobrat tovar naspät.
Takze teraz sedim na tovare, ktory som neobjednala a nemozem ho pouzit, lebo nepasuje. Usetrit som teda neusetrila nic. Prave naopak cele je to cele vysoko stratova zalezitost. Ani ta cena, ktoru som za tovar zaplatila , nebola nijako vyhodna. Nasla som ju vo viacerych internetovych obchodoch.

Proste smola, rozhodla som sa pre tu nespravnu firmu!