andreaS
22.01.10,07:49
Mili poradaci, kt. robite v tomto programe, skontrolujte si, ci vam program spravne robi uzavierky skladu (uctovanie).

Mne sa stalo to, ze vo verzii 12.57 mi uzavierky program robil spravne. Uz som pracovala na danovom priznani k dani z prijmu. Tak viem aky mame predbezny HV...

lenze potrebovala som opravit cenu na jednej prijemke a tym padom mi to ovplyvnilo aj vydajku, tak som v novej verzii 13.01 zrusila uzavierky skladu (robili sme len 11-12), opravila co som potrebovala a urobila uzavierky skladu nanovo...

Lenze tu nastal problem... Program mi vytvoril ID, kde su zapisy typu 112/112 a 132/132... 504 a 501 mi uplne vynechava...

Pritom na kazdej jednej skladovej karte, kt. vytvorim hned nastavujem automaticke uctovanie - mam tam trosku viac analytik, tak si davam na tom zalezat...

Skontrolovala som aj jednotlive vydajky, ci mam pri kazdom druhu vydaju spravne uctovanie a aj tam je to v poriadku - ma to tahat z nastavenia karty.

Volala som do krosu este vcera. Mala som im poslat databazu, no tu sa mi pridruzil dalsi problem - nechce mi urobit archivaciu... Este ked som volala s pracovnickou o mojou skladovom probleme, tak mi povedala, ze ked poslem zalohu a zistia ze je problem u mna a ja som urobila nieco zle, ze mi tento ukon vyfakturuju!!! zda sa mi to postavene na hlavu... nerobim v tomto programe malo, je to zhruba 8 rokov a dovolim si povedat, ze ho ovladam zhora-zdola... velmi zriedka mam taky problem, zeho musim riesit telefonicky...

Poslala som im aspon print screen chyboveho hlasenia pri archivacii, ale zda sa ze ich to vobec netrapi... este im chybalo moje ICO a meno pani, s kt. som riesila prvotne potiaze...

Keby som tento program tak dobre neovladala, tak sa na nich asi vykaslem...

Mate niekto podobny problem v novej verzii?

este poznamocka: uctovala som do minuleho tyzdna v omege, kt. patrila mojmu zamestnavatelovi (aj tie firmy su jeho)... a asi dva-tri dni je tomu, co som kupila program na seba a technik mi to nahodil... predtym sme fungovali cez server, teraz ide omega len u mna na pc... dodavam este ze mam skoro identicku verziu programu ako mal zamestnavatel (okrem poctu instalacii - ja mam 2, on mal 4)...

Len sa bojim toho, ze zrazu mi to spadne a ja nebudem mat ani zalohy, kvoli tomu, ze mi to nechce archivovat :(
andreaS
22.01.10,09:12
toto mi pred malou chvilou prislo ako odpoved na problem s archivaciou:


chybová hláška sa môže zobraziť v prípade:



1. ak sa nenašla cesta, kam sa má Archív ukladať, resp. je nesprávne zadaná. Je potrebné cestu skontrólovať.

2. nenašla sa databáza na ceste, cez ktorú ju máte pripojenú. Môžete skúsiť odpojiť a pripojiť databázu, vytvoriť nový Archív.

....

Na toto som cakala od vcera... dobre nie? To mi mohli hned povedat do telefonu a nemuseli to natahovat... Asi nas vsetkych uzivatelov, kt. mame problem povazuju za skutocne dementnych...

Medzitym tu bol vcera v noci technik a spojazdnil server a opat pracujem klasicky na serveri a problem s archivaciou uz nemam... ale stale mam problem s uzavierkou skladu a jej uctovania...

V pondelok mam podat jedno danove priznanie, kt. vdaka nim asi nepodam... myslite ze ich to bude trapit?

Tipujem, ze ked poslem databazu na kontrolu, tak mi to spoplatnia...

kros zacal nahanat korunky za vsetko mozne aj nemozne ale sluzby na vyssej urovni zato bohuzial neposkytuju... vid odpoved, na kt. som cakala od vcera...

:confused::confused::confused::mee::mee::mee::conf used::confused::confused:

bobiko
22.01.10,09:13
nedaj sa! ja si s nimi tiez pisem a telefonujem ked najdem chybu (y), alebo nejaky logicky nezmysel, ktory mozu pre zlepsenie nasej prace opravit, ale nikdy mi nepovedali, zeby moja poziadavka mala byt spoplatnena. Ta 13-stka sa im trosku hrcka uz od zaciatku, dufam ze sa to nebude tahat cely rok...
andreaS
22.01.10,09:22
napisala som dotycnej pani/slecne mejl... trosicku ostry... uvidim aka bude odpoved... potom sa uz nezdrzim a budem veeeeelmi zla...

kurnik este im dohodim zakaznikov... celkovo traja... teraz uz aj ja som oficialny zakaznik (predtym som robila na programe klientov)... a aj tak maju vsetko tazko na haku...
bobiko
22.01.10,10:02
Neviem cim to je, ale kym boli mensi, nerobili taketo chyby...
Ja ked rozpracujem problem, snazim sa kontaktovat na linke zakaznikov vzdy tu istu osobu a riesit to len s nou. Skus pripadne este navrhnut vzdialeny pristup technika z krosu (je to v Omega/Servis/Kros servis cez internet).
Drzim palce!