skovka
22.01.10,18:56
Dobry den!
Rada by som sa spytala na vase osobne ci sprostredkovane skusenosti s protialkoholickymi liecebnami na Slovensku.

Moja mamina nastupuje na liecbu do Banskej Bystrice a vravi, ze jej viaceri ludia hovorili, ze je to tam velmi prisne. Mate niekto skusenosti s touto liecebnou? Aky je tam pristup personalu a lekarov?

Dakujem za kazdu odpoved.
arizona
22.01.10,18:12
Asi to tam musí byť prísne, keď to má splniť účel.;)
wagner
22.01.10,20:04
Ja našťastie nemám skúsenosti, ale sused bol viackrát na takom liečení a povedal, že čím prísnejšie, tým lepšie. Len vtedy má liečba zmysel. Síce pije aj tak, ale na liečenie už nechce ísť. Zmysel liečby je v tom, že sa ten človek chce liečiť a chce abstinovať. Pokiaľ nechce, tak tam ani nemusí ísť. Je to o sile vôle.
ludex
22.01.10,20:18
Dobry den!
Rada by som sa spytala na vase osobne ci sprostredkovane skusenosti s protialkoholickymi liecebnami na Slovensku.

Moja mamina nastupuje na liecbu do Banskej Bystrice a vravi, ze jej viaceri ludia hovorili, ze je to tam velmi prisne. Mate niekto skusenosti s touto liecebnou? Aky je tam pristup personalu a lekarov?

Dakujem za kazdu odpoved.

Pre alkoholika je každá liečebna prísna. Každý síce vraví,že liečbu nastupuje dobrovolne,ale nie je to tak. Vždy ho k tomu doženú okolnosti,či už sú to problémy v rodine,práci atd. To znamená,že na tú liečbu sa ani jeden neteší. Každá liečba je aj o disciplíne a pravidlách,ktoré sa musia dodržiavať. Banská Bystrica je liečebna,kde si dávajú záležať na dodržiavaní pravidiel a preto sa zdá pre pacientov prísna. Ale podla mojich informácií je BB jedna z najlepších liečební. Tvojej mamine ju môžem len odporučiť a držím jej palce. ;)
Stanislav 1975
22.01.10,20:22
Dobry den!
Rada by som sa spytala na vase osobne ci sprostredkovane skusenosti s protialkoholickymi liecebnami na Slovensku.

Moja mamina nastupuje na liecbu do Banskej Bystrice a vravi, ze jej viaceri ludia hovorili, ze je to tam velmi prisne. Mate niekto skusenosti s touto liecebnou? Aky je tam pristup personalu a lekarov?

Dakujem za kazdu odpoved.

Ja tiež mamine držím palce-nech sa jej to podarí...
skovka
22.01.10,20:53
Dakujem, mamina sa na to nechala presvedcit resp. odhodlala po dlhych 15 rokoch, takze jej strasne drzim palce.
Verim ze musi byt rezim prisny len som bola zvedava ako to tak vyzera..
dakujem este raz :)
ludex
22.01.10,20:59
Dakujem, mamina sa na to nechala presvedcit resp. odhodlala po dlhych 15 rokoch, takze jej strasne drzim palce.
Verim ze musi byt rezim prisny len som bola zvedava ako to tak vyzera..
dakujem este raz :)


Má môj obdiv! Teraz to bude aj na Tebe aby si jej pomohla. Čaká Vás dlhá a ťažká cesta,ale ak sa podarí,tak za ten výsledok to stojí,to mi ver! ;);)