Baronka666
23.01.10,10:58
Zdravím všetkých poraďákov!Potrebovala by som poradiť ohľadom zrušenia zmluvy s UPC...
Mala som s touto firmou uzatvorenú zmluva na používanie káblovej televízie v akcii...Poďľa zmluvy táto akcia končí 5.3.2010 ..Keďže mám možnosť sledovať káblovú televíziu od inej spoločnosti za O Eur,chcela by som túto zrušiť...Jedná sa mi o to,že nie je mi jasný pojem,kedy mám vlastne firme UPC vypovedať zmluvu...
Vie mi niekto s tým poradiť???Má niekto s tým osobné skúsenosti?
Za všetky odpovede srdečná vďaka!
Mgr.Shrek
23.01.10,10:10
Zdravím všetkých poraďákov!Potrebovala by som poradiť ohľadom zrušenia zmluvy s UPC...
Mala som s touto firmou uzatvorenú zmluva na používanie káblovej televízie v akcii...Poďľa zmluvy táto akcia končí 5.3.2010 ..Keďže mám možnosť sledovať káblovú televíziu od inej spoločnosti za O Eur,chcela by som túto zrušiť...Jedná sa mi o to,že nie je mi jasný pojem,kedy mám vlastne firme UPC vypovedať zmluvu...
Vie mi niekto s tým poradiť???Má niekto s tým osobné skúsenosti?
Za všetky odpovede srdečná vďaka!

nie je v zmluve nikde uvedené niečo o možnosti odstúpenia od zmluvy, skončenie zmluvy alebo niečo také?
fefefe
25.01.10,11:42
Zdarvim, tiez akurat riesim vypoved voci tejto spolocnosti. Mohol by som Vas poprosit, ci nemate vzor vypovede popripade, co vsetko tam treba napisat. Vdaka
Mgr.Shrek
25.01.10,12:17
Prikladám ako ,môže výpoveď vyzerať. Je to všeobecné, nie konkrétne na tento prípad.