peterjana
23.01.10,20:24
Zdravím, potrebujem poradiť. Rozhodol som sa kúpiť auto Fiat Bravo 1,6 TDI model 2008 a má najazdené okolo 20 000 km.. Má niekto skúsenosti s týmto autom? Nemá tento model nejaké výrobné nedostatky ktoré by mi mohli v blízkej budúcnosti spôsobiť problémy? Nerad by som investoval do auta, ktore by mi neustále žmýkalo peňaženku. Odporúčate mi tento typ alebo sa mám poobzerať po niečom inom? Ďakujem
Stanislav 1975
23.01.10,19:55
Zdravím, potrebujem poradiť. Rozhodol som sa kúpiť auto Fiat Bravo 1,6 TDI model 2008 a má najazdené okolo 20 000 km.. Má niekto skúsenosti s týmto autom? Nemá tento model nejaké výrobné nedostatky ktoré by mi mohli v blízkej budúcnosti spôsobiť problémy? Nerad by som investoval do auta, ktore by mi neustále žmýkalo peňaženku. Odporúčate mi tento typ alebo sa mám poobzerať po niečom inom? Ďakujem

ja neviem;mozno som zaujaty ale talianske auto a najma fiat by som asi nechcel,hmhm
kyblik
23.01.10,20:28
ja neviem;mozno som zaujaty ale talianske auto a najma fiat by som asi nechcel,hmhm

Ano Stanislav, si zaujatý. Práve Fiat Bravo boli a sú vcelku vydarené autá. Neviem o nijakých nedostatkoch, naopak viacerí kamaráti nezávisle si ho pochvalovali...
pizzanoel
23.01.10,20:53
Aj ja mam fiat bravo aj ked je to starsi rocnik. A som celkom spokojna len na par nedostatkov, ale tak ma to svoje roky...

A s tym ze niekto hovori ze talianske auta nie su dobre ja nesuhlasim !!! Tak su to väčšinou len taky co nikdy ziadny fiat alebo alfu nemali...radsej nech nic nehovoria...
dalid
23.01.10,21:12
Fiat od kedy dava do svojich aut motori "TDI"????? :eek:
Dufam, ze si mal na mysli MTJ... :D
ekopo
23.01.10,21:48
Mal som 10 rokov fiat bravo (ročník 1998) , slúžilo bezchybne. Minulý rok som aj preto kúpil do firmy Bravo 1,4 T-jet 120 k MTA. Nemám výhrady. (trochu spotreba pri vyšších rýchlostiach), s Civicom 1,8 mám o 2 l menšiu spotrebu
Ice dive
23.01.10,22:44
koľko ľudí toľko chutí:-) ono v dnešnej dobe nezáleži ani tak veľmi od auta (aký výrobca), ale skôr od majiteľa ako sa oň staral a čo s tým autom robil...
takže ak poznáš majiteľa, vieš že sa o auto staral, pravidelne ho servisoval, neničil ho a správal sa k tomu autu normálne tak by ti malo dobre slúžiť aj keď je FIAT často zatracovaná značka:-)
buchač
23.01.10,23:13
ja neviem;mozno som zaujaty ale talianske auto a najma fiat by som asi nechcel,hmhm

....Fiat je aspoň auto ....

Keď mi niekto povie , že má auto - Škodu ......škoda sa baviť na takúto tému ..

Ja mám AUTO a on má škodu ...:rolleyes:
Stanislav 1975
24.01.10,07:33
....Fiat je aspoň auto ....

Keď mi niekto povie , že má auto - Škodu ......škoda sa baviť na takúto tému ..

Ja mám AUTO a on má škodu ...:rolleyes:

buchač, neskáč do škodoviek...:mad::mad::mad:
Nie každý má na to ako ty, že máš BMW X6,ale keď dorastiem a došetrím si budem mať aj ja...;)
dalid
24.01.10,08:50
....Fiat je aspoň auto ....

Keď mi niekto povie , že má auto - Škodu ......škoda sa baviť na takúto tému ..

Ja mám AUTO a on má škodu ...:rolleyes:

To vies, ale Skodovku tu aj dnes opravi kazdy zrucny servisak aj doma v garazi, v porovnani s ostatnymi znackami ma relativne lacne originalne diely a podobne.. To, ze vedie rebricek kradnutych aut u nas uz ludi nezaujima, kazdy dufa, ze prave tu "jeho" neukradnu... Ja tiez nemam Skodovku...

Rodicia mali az 2 Škodovky. Tu prvu, uplne novu do roka ukradli..:mad::mad:, potom kupovali druhu, ale uz jazdenu, lebo na novu uz neboli bubaky.. Ked si to zoberies, kolko stali obe auta dokopy, tak za 2 roky dali tolko penazi sa Skodovky, ze to mohli v 90. tych rokoch mat uplne ine auto...:confused:
buchač
24.01.10,09:25
buchač, neskáč do škodoviek...:mad::mad::mad:
Nie každý má na to ako ty, že máš BMW X6,ale keď dorastiem a došetrím si budem mať aj ja...;)

mimotemy
To vieš , keby si sa lepšie učil , mohol si byť aj Ty v kľude ...veď vieš , či nie ?....;):rolleyes::cool:

A mal by si aj Ty ....:D:D:D:D:D:D:D

P.S.:
Aj ja mám " len " Fiat ...už druhý , z druhej ruky ....ale som bohovo spokojný...

Čo sa týka náhradných dielov , musel som akurát riešiť klasiku ...brzdové doštičky , filtre , batériu ....to by aj do iného vozidla som musel dať :rolleyes:
A inak len palivo a nutné kvapaliny ...
pavol54
24.01.10,12:44
Treba kúpiť fabiu HTP(Hádam To Pojede)
dalid
24.01.10,14:35
Tie sa ani velmi nekradnu (Fobia HTP). Ked tak, tak iba ti vyberu air bagy.. ;)
Laco-monter
25.01.10,18:09
Zdravím, potrebujem poradiť. Rozhodol som sa kúpiť auto Fiat Bravo 1,6 TDI model 2008 a má najazdené okolo 20 000 km.. Má niekto skúsenosti s týmto autom? Nemá tento model nejaké výrobné nedostatky ktoré by mi mohli v blízkej budúcnosti spôsobiť problémy? Nerad by som investoval do auta, ktore by mi neustále žmýkalo peňaženku. Odporúčate mi tento typ alebo sa mám poobzerať po niečom inom? Ďakujem
Ak ma auto najazdene len 20 000 km,tak je skoro uplne nové, záleží na tom ,či je dobrá aj cena.Ak si rozhodnutý vyvaliť niekoĺko stotisic korún,či pardon okolo 10 000 euro za toho fiata ,tak možem len doporučiť.

ja osobne by som viac ako 5000 eur za žiadné auto nedal...
Froni
26.01.10,18:44
Ahoj, 1.6 Multijet v pohode...trosku ide lahsie spojka ale to je len zvyk...ides kupovat 105 alebo 120k? Závady od výroby .... jedine co viem... trosku sa suveri koza na volante ale nie na kazdom...ale to ti vymenia na zaruku...to bola taka jedina chyba krásy :)
Spotreba je tam super, okolo 4l na 100 km