indiga
24.01.10,06:49
Ahojte, vie mi niekto poradiť ohľadom prehrávania videí z youtube. Som počítačový začiatočník, tak ak by ste vedeli, tak mi to vysvetlite tak jednoducho. Ak chcem prehrať nejaký pesničkový klip z YOUTUBE, objaví sa klip, ktorý sa však každých pár sekúnd sekne, v strede obrazovky sa točí taký kruh(asi nejaké načítavanie) a tak to ide až do konca. Nič sa nedá poriadne pozrieť.Mám ročný notebook MSI, neviem či to s tým súvisí:mee:
Fero11
24.01.10,06:46
Video s youtube sa natahuje do cache a zaroven sa aj prehrava. Ak je download pomalsi ako prehravanie, tak video zastane a toci sa ten kruh, pokial je opat nieco viac v cache, tak sa opat video spusti.
To ukladanie do cache ti ukazuje na tom pase pod videom, je to taka slabo oranzova farba a prehravanie videa je cervena farba.
Skus si video spustit a potom ho pauzni a pockaj, kym sa ten slabooranzovy pas nezafarbi aspon do polovice a potom daj play.

Jednoducho povedane, cerveny pas nesmie predbehnut ten slabo oranzovy
kapisto:D
220870
24.01.10,06:52
Jednoduchšie povedané.Máte pomalé pripojenie na internet.Od svojho poskytovateľa internetu si zakúpte rýchlejšie pripojenie.
jojom
24.01.10,06:53
Trhá Ti to preto lebo máš pomalé pripojenie na internet. Pomôže Ti len postup ktorý opísal Fero11.
indiga
24.01.10,06:58
Ďakujem, vyskúšam
indiga
24.01.10,16:12
Ahojte, ĎAKUJEM, funguje to.