klara20
24.01.10,16:16
Dobrý deň, chcela by som poradiť. Moj priamy nadriadený mi 20. 10. 2009 predložil dohodu o ukončení pracovného pomeru k 31.10.2009 s jednomesačných odstupným. Nakoľko som nesúhlasila a bola som mierne zaskočená, že si myslí, že mu to podpíšem.... Keď som to nechcela podpísať vytiahol vytýkací list, v ktorom uviedol, že nesplňam /pracujem v banke/ objem schválených nových úverov a druhý bod bola sťažnosť klientky na mňa. Táto sťažnosť bola už vyriešená v auguste 2009 ako neopodstatnená a bolo to zaslané aj klientke od banky, že nemá právo sa sťažovať.
Tento vytýkací list som tiež nepodpísala, tak si zavolal kolegu , ktorý to mal podpísať ako svedok, že som si to prečítala..
Po tyždni som napísala svoje stanovisko na vytýkaci list (aj napriek tomu, že som ho nepodpísala), kde som uviedla po porade s právnikom, ze v pripade ich zaujmu o prepustenie, pozadujem odstupne ake mi prinalezi zo zákona. Pracujem v banke 4 roky. Stanovisko som poslala na personálne oddelenie a generálnemu riaditeľovi. Prišla mi odpoveď, že v záujme banky nie je aby som dostala výpoveĎ, ale musím získať nových klientov a ponúknuť im úver, ktorý musí byť aj schválený, čo aj pri najvacsej snahe nie je v mojej moci, aby boli úvery schválené, nakoľko ich schválujú na odbore riadenia rizika a navyše je kríza, ktorá postihla aj banky – ich opatrnejšie financovanie. Ešte musím podotknúť, že banka v ktorej pracujem sa v roku 2009 spojia s vacsou bankou, a vsetkym zamestnancom prisiel mail od generálneho riaditela, v ktorom hovori o prepusteni 300 ludi v roku 2010. Od tej doby az k dnesnemu dnu citim na pracovisku tlak na mna, zamestnavatel caka na kazde moje pochybenie. Medzitym boli prepusteni 3 moje kolegovia,ktorí samozrejme dostali odstupne ake im prinálezi. Ich miesta sa rušili. Z tohto vsetkeho mi vyplyva, ze zamestnavateľ nechce moje miesto rusit, to by ma uz prepustil a vyplatit odstupne, ale chce ma nahradit novym zamestnancom. Pocula som,vraj moj nadriadeny nevie ako ma ma odtial dostat, lebo sa boji, ze mam pravnika. Prosim poradte mi, ako mam postupovať. Ďakujem za odpoveď.
Danila
24.01.10,16:27
... a prečo platíš toho právnika?;)
klara20
24.01.10,17:11
ja ho neplatim, je to moj kamarat, ktorý studuje pravo....
terezamaria
25.01.10,10:19
Ja by som povedala, že "začína sa poľovačka". Jednoznačne šéf teraz po Tebe pôjde a dá Ti v priebehu pol roka upozornenie o neuspokojivom plnení pracovných úloh a následnej možnosti výpovede, no a s druhým upozornením Ti zároveň doručí i výpoveď. Prípadne bude čakať na závažné a hrubé porušenie pracovnej disciplíny / v pracovnom poriadku by ste takéto porušenia mali mať uvedené/ a dá Ti okamžité skončenie pracovného pomeru.

Toto je o bankových pracovníkoch v poslednom období známe, že pokiaľ nesplnia limit úverov, založených účtov s určitým objemom financií a pod., tak sa stávajú nepotrební. A hlavne keď ešte " nesadnú " tak, ako Ty.

Máš dve možnosti, buď si dávať veľký pozor, aby si nespravila nejakú chybu
/ ale kto ich nerobí, kto robí?/, čo je v podstate psycho boj alebo si hľadaj inú prácu. Skôr, či neskôr Ťa tá výpoveď čaká. Veľmi ma mrzí, že dávam takúto odpoveď, ale v Tvojom prípade to takto vidím. Držím Ti palce, aby Ti všetko dobre dopadlo.
klara20
25.01.10,12:19
Ďakujem za odpovede, novú prácu si hľadám samozrejme. Len som chcela vediet, ci mám šancu dostat odstupné, aké mi prináleži. Lenže podľa všetkého urobia všetko preto, aby som odstupné nedostala.
terezamaria
25.01.10,13:55
Ďakujem za odpovede, novú prácu si hľadám samozrejme. Len som chcela vediet, ci mám šancu dostat odstupné, aké mi prináleži. Lenže podľa všetkého urobia všetko preto, aby som odstupné nedostala.
Ťažko povedať, či Ti dajú Výpoveď z organizačných dôvodov - nadbytočnosti. Vtedy by Ti 2 mesačné odstupné prináležalo, aj samozrejme 2 mesačná výpovedná doba. Ale na Tvoje miesto by nemohli 3 mesiace nikoho zamestnať, čo asi pre nich neprichádza do úvahy.