EJoo
24.01.10,21:47
cawte. Neviem kam to mam zaradit, ale chcem sa opytat, ako sa moze stat clovek zubarom...je na to vyska? ci uz zdravotna stredna? ako to je nevyznam sa v tom, a potrebujem niekde zacat, nejake to info kde hladat...
Andy Kralik
24.01.10,21:21
Vysoka skola -

Lekárska fakulta
odbor stomatológia resp. zubné lekárstvo
6 rokov štúdia

http://www.fmed.uniba.sk/index.php?id=2485
buchač
25.01.10,13:37
cawte. Neviem kam to mam zaradit, ale chcem sa opytat
Ešte veľa , veľmi veľa sa musíš pýtať ....
, ako sa moze stat clovek zubarom.
Jednoducho - vyštuduje právo ....
..je na to vyska? ci uz zdravotna stredna?
Stačí učňovka , v odbore murár - aspoň sa plomby naučíš robiť ...
alebo aj strojár - tam učia obrábenie kovov a možno aj narábať so zbíjačkou
ako to je nevyznam sa v tom, a potrebujem niekde zacat
JA by som začal pekne odznova ....
1. ročník základnej školy ...

, nejake to info kde hladat...

Teda veľa som toho videl a aj veľa počul ....

Veď sa aj patrí , na tie moje roky ...;):rolleyes:

ALE s takouto otázkou , s takou DEBILNOU OTÁZKOU .... nemôžem použiť slovo stupidita - zadávateľ témy by tomuto výrazu asi / teda určite / nerozumel ....to teda nie , ej veru nie ....
Chobot
25.01.10,13:55
Teda veľa som toho videl a aj veľa počul ....

Veď sa aj patrí , na tie moje roky ...;):rolleyes:

ALE s takouto otázkou , s takou DEBILNOU OTÁZKOU .... nemôžem použiť slovo stupidita - zadávateľ témy by tomuto výrazu asi / teda určite / nerozumel ....to teda nie , ej veru nie ....

Nechaj ho, proste sa chce poistiť pre prípad, že by ho zase cez víkend začal bolieť zub.:

http://www.porada.sk/t125235-bolest-zuba-ibalgin-vs-panadol-extra.html#post1223454
Johanka
25.01.10,14:10
Môj švagor si trhá zuby sám, on je inštalatér :D. Náradia má dosť :---, akurát hubu má poloprázdnu :D. Keď bol na protialkoholickom liečení, tak si otvoril malú zubársku prax, úzko špecializovanú na trhanie. Ochotných, podobne vymetených pacientov mal vraj dosť :rolleyes:. Primárke nakukal, že má pár semestrov medicíny ....
JarkaL
25.01.10,14:13
mimotemy Keď môže predavačka robiť účtovníctvo, môže aj inštalatér trhať zuby...Ak má klientov, pravda.
pasuliatko
25.01.10,15:33
samozrejme,že musíš chodiť na LFUK v Bratislave a trvá to 6 rokov...žiadna zdravotná alebo stredná škola nie...ty nevieš koľko študujú lekári?alebo?zubárom sa nestaneš za deň ani za rok...