Janka6685
21.09.05,11:27
Ahojte.

Neviete niekto náhodou o programe, ktorým sa dá vypisovať poštový peňažný poukaz?

Ďakujem
Andrea2304
21.09.05,09:42
MRP majú program Pošta a ten tlačí aj poukážky. Treba pozrieť na ich stránke. Stojí to okolo 1500,- bez DPH.
Janka6685
21.09.05,10:35
MRP majú program Pošta a ten tlačí aj poukážky. Treba pozrieť na ich stránke. Stojí to okolo 1500,- bez DPH.
Ďakujem. Skúsim stiahnuť zatiaľ demoverziu.
KEJKA
21.09.05,13:33
MRP majú program Pošta a ten tlačí aj poukážky. Treba pozrieť na ich stránke. Stojí to okolo 1500,- bez DPH.www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk)
maju program FORMIK za 900,- Sk a tlačí všetky možné tlačivá, tiež je tam demoverzia.
maximálna spokojnosť a pohodlie.
Janka6685
21.09.05,19:19
www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk/)
maju program FORMIK za 900,- Sk a tlačí všetky možné tlačivá, tiež je tam demoverzia.
maximálna spokojnosť a pohodlie.
Ďakujem. Pozriem sa aj na to a potom si vyberiem to najlepšie.
Janka6685
21.09.05,19:27
www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk/)
maju program FORMIK za 900,- Sk a tlačí všetky možné tlačivá, tiež je tam demoverzia.
maximálna spokojnosť a pohodlie.
Pri tomto programe potrebujem mať v počítači nejaké poukážky naskenované? Neviem, či som stiahla dobre, ale tam žiadne podklady nie sú ako v prípade MRP.
ondrejvla
21.09.05,19:39
Pri tomto programe potrebujem mať v počítači nejaké poukážky naskenované? Neviem, či som stiahla dobre, ale tam žiadne podklady nie sú ako v prípade MRP.
Ale sú tam všetky tlačivá, i poukážky, musíš si dáť editáciu, dať tlačiť podklad.
Tak vytlačíš všetky tlačivá. Ja mám tento program, chválim si ho. Pred dlhším časom som dokonca ponúkala tu na Porade na základe môjho odberateľského konta vo firme RK soft zľavu. Myslím, že bola aj využitá.
Janka6685
21.09.05,19:51
Jééééééééj. Už to funguje. Ďakujem veľmi pekne.:)
Janka6685
22.09.05,08:28
Keď dám tlačiť poukaz, vytlačí mi prázdna papier. Ako keby som do kolóniek nič nevypisovala. Čo robím zle?
KEJKA
22.09.05,09:18
Keď dám tlačiť poukaz, vytlačí mi prázdna papier. Ako keby som do kolóniek nič nevypisovala. Čo robím zle?vytlačí ti tlačivo - pozadie, ale nevytlačí obsah?
Opak som zažila - vytlačilo čísla, písmená, ale nie to pozadie. To treba nastaviť zaškrtnutím políčka vo voľbách.
Janka6685
22.09.05,09:29
vytlačí ti tlačivo - pozadie, ale nevytlačí obsah?
Opak som zažila - vytlačilo čísla, písmená, ale nie to pozadie. To treba nastaviť zaškrtnutím políčka vo voľbách.
Mne nevytlačí vôbec nič. Skúšala som dať do tlačiarne aj čistý papier aj prázdny poukaz a nič.
Iveta
22.09.05,09:30
Zoberú takto vytlačené poukážky na pošte?
Ja som spôsobila raz na jednej pošte doslova „poplach” Podacím lístkom vytlačeným z internetu, dlho zisťovali a telefonovali kade-tade, či sa to vôbec môže použiť takto vytlačené...
Janka6685
22.09.05,09:35
Zoberú takto vytlačené poukážky na pošte?
Ja som spôsobila raz na jednej pošte doslova „poplach” Podacím lístkom vytlačeným z internetu, dlho zisťovali a telefonovali kade-tade, či sa to vôbec môže použiť takto vytlačené...
Prečo by nie, keď sa môžu používať predtlačené? Napr. keď splácaš nejaké splátky, splátková spoločnosť ti pošle predtlačené poukazy.
KEJKA
22.09.05,10:47
Jééééééééj. Už to funguje. Ďakujem veľmi pekne.:)
a čo ti teda fungovalo, ked ti netlačí?
Máš na obrazovke vysvietené tlačivo a ked zadáš tlač tak netlačí?
Ešte môže byť, že pri demo to majú uzamknuté, ja som si to kúpila, akurát že nevyužívam poukazy ale ineé - daňové a účtovnícke a mzdové tlačivá. A všetko vytlačí.
Janka6685
22.09.05,10:56
a čo ti teda fungovalo, ked ti netlačí?
Máš na obrazovke vysvietené tlačivo a ked zadáš tlač tak netlačí?
Ešte môže byť, že pri demo to majú uzamknuté, ja som si to kúpila, akurát že nevyužívam poukazy ale ineé - daňové a účtovnícke a mzdové tlačivá. A všetko vytlačí.
To že to fungovalo som sa tešila preto, lebo sa to dalo pekne vypisovať. Skúšala som to v inom programe a tam to nebolo vypísané tak pekne v kolónkach. Nevedela som, že to nebudem vedieť vytlačiť. Tlačí mi stále prázdny papier. Ale na čo je potom tá demo verzia. Len na to, aby som si nacvičila písanie?
KEJKA
22.09.05,11:38
takže som išla na www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk) a robila som tak akoby som nemala licenciu už kupenu. Siom na cudzom PC takže skutočne ako Ty.
Tuknes na download a tiahnes demoverziu formi.
potom stiahnes zo zozanmu formularov vpravo - označene zadarmo - pošt.poukaz "U" - napriklad.
Pojdes do adresara kde ti nainstalovalo program formik spustis ho, das si vyhladať a otvoris post. poukaz, v tej demoverzii mi otvorilo vyplnenu poukazku na Korytára - to píšem pre kontrolu no a môžem prepisovať údaje. V založke editacia som zaškrtla dole políčko že chcem aj pozadie a pekne to vytlačilo. všehovšudy 5 min. práce.
cauko
Janka6685
23.09.05,07:53
takže som išla na www.rksoft.sk (http://www.rksoft.sk/) a robila som tak akoby som nemala licenciu už kupenu. Siom na cudzom PC takže skutočne ako Ty.
Tuknes na download a tiahnes demoverziu formi.
potom stiahnes zo zozanmu formularov vpravo - označene zadarmo - pošt.poukaz "U" - napriklad.
Pojdes do adresara kde ti nainstalovalo program formik spustis ho, das si vyhladať a otvoris post. poukaz, v tej demoverzii mi otvorilo vyplnenu poukazku na Korytára - to píšem pre kontrolu no a môžem prepisovať údaje. V založke editacia som zaškrtla dole políčko že chcem aj pozadie a pekne to vytlačilo. všehovšudy 5 min. práce.
cauko
Odinštalovala som starý formik a nainštalovala nový. Keď som ho otvorila, boli tam údaje, ktoré som vypisovala včera. Nikde nevidím to políčko, aby tlačilo aj pozadie. Mne pozadie netreba, hlavne chcem aby mi tlačilo to, čo som napísala. Skúsila som znova a nič.

Ďakujem ti za pomoc. Už sa tým netráp, ja si poradím.
KEJKA
23.09.05,08:04
Odinštalovala som starý formik a nainštalovala nový. Keď som ho otvorila, boli tam údaje, ktoré som vypisovala včera. Nikde nevidím to políčko, aby tlačilo aj pozadie. Mne pozadie netreba, hlavne chcem aby mi tlačilo to, čo som napísala. Skúsila som znova a nič.

Ďakujem ti za pomoc. Už sa tým netráp, ja si poradím.už sa s tým netrápim, ale ešte si porovnaj podmienky - prostredie v tvojom PC. Aký win atieto záležitosti, či to nie je staré.
Pozadie - to je ten poukaz, aby ti to netlačilo len čísla. Ty budeš zakladať do tlačiarne hotové poukazy?
Nemusia sedieť políčka aj to treba prenastaviť, aby pasovali. Všetko v zálože "editácia"
Janka6685
23.09.05,08:09
už sa s tým netrápim, ale ešte si porovnaj podmienky - prostredie v tvojom PC. Aký win atieto záležitosti, či to nie je staré.
Pozadie - to je ten poukaz, aby ti to netlačilo len čísla. Ty budeš zakladať do tlačiarne hotové poukazy?
Nemusia sedieť políčka aj to treba prenastaviť, aby pasovali. Všetko v zálože "editácia"
Windows mám XP Profesional. To, že by tlačilo len čísla a písmená by mi nevadilo. Keby trebalo, musela by som sa pohrať s nastavením políčok, lebo mám tlačiareň laserovku len s čiernou farbou, takže aj tak by mi nevytlačilo zelený poukaz. Na multifunkčnom síce mám farebnú tlač, ale poštové poukazy sú zadarmo:-)