Maňuša
25.01.10,10:32
Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Flinstone
25.01.10,09:37
to vyzerá ako sms poslaná z pevnej linky... 47 je smerovka PO Lučenca
Maňuša
25.01.10,09:43
zatiaľ ďakujem...
noel.g
25.01.10,12:41
Ahoj,

pokial pises, ze sa jedna o nepekne SMS, neries to cez poradu obrat sa na policiu, oni si uz toho cloveka najdu.Jedna sa o obtazovanie. Pred rokmi som mal podobny problem, ked mi ktosi posielal sms z pre mna neznameho cisla, skoncilo az spravou, kde napisal, ze ma fyzicky zlikviduje a moju partnerku tiez. Zasiel som na policiu, podal trestne oznamenie do niekolkych dni ho mali - bol to bohuzial moj vtedajsi podriadeny:-( spor sapotom riesil sudnou cestou...

len nevienm ako momentalne policia funguje ako zo zahranicia citam riesa dolezitejsie veci ako posielanie vybusnin do zahranicia a pod...:D:D:D:Dmimotemy
viktorviktor
25.01.10,13:00
išla by použiť táto služba? T-Mobile Asistent 1188
t com a T mobil jedna rodina

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=120806
kozlíček
25.01.10,13:03
Milá Maňuša,pokiaľ sa jedná o nie pekné,resp.o SMS správy,ktoré ťa urážajú,alebo ináč hanobia Tvoju osobu,obráť sa na policajný zbor,alebo na príslušnú okresnú prokuratúru s podaním trestného oznámenia na neznámeho páchateľa.Tieto dve štátne inštancie sú povinné trestné oznámenie od Teba prijať či už ho budeš podávať v písomnej,alebo ústnej podobe.Ináč nič neviriešiš a ak ťa niekto iný odkáže na iné konanie nič dôveryhodne nevybavíš!Ak na niečo narazíš som ochotný ti pomôcť!
kozlíček
25.01.10,13:05
išla by použiť táto služba? T-Mobile Asistent 1188
t com a T mobil jedna rodina

http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=120806
ani náhodou
viktorviktor
25.01.10,13:12
ani náhodou
no jasne veď číslo poznáš, a toto http://telefonny.zoznam.sk/
Maňuša
25.01.10,19:43
vedeli by ste mi poradiť či ide o pevnú linku alebo nejakéhho mobilného operátora ?
Maňuša
25.01.10,19:44
Ďakujem za ochotu. Ozvem sa.
alla66
25.01.10,19:54
Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.


vedeli by ste mi poradiť či ide o pevnú linku alebo nejakéhho mobilného operátora ?


použila som http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=phonenr a zistila som.....poznáš niekoho z Hnúšte?:confused:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=49313&stc=1&d=1264452774
kergulaan
26.01.10,06:06
No neviem, ked zadam tel cislo zo ziliny, ukaze to ze je z Bytce.
Xanti
26.01.10,06:09
No neviem, ked zadam tel cislo zo ziliny, ukaze to ze je z Bytce.
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?
Fero11
26.01.10,06:14
Neviem kam by som to mala zaradiť, tak som sa rozhodla, že to dám sem. Už dlhšiu dobu dostávam SMS z čísla : 00421 474 399 800 ( posledné dvojčíslie som zmenila ). Keď volám spätne, nikto neberie. Vedel by mi niekto poradiť druh operátora a ako by som zistila meno majiteľa ? Ide o nepekné SMS. Pokiaľ by mi niekto chcel nájsť, cez SS by som mu poslala celé číslo. Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Tak napis sms, ze si neprajes, aby ti take smsky posielal. Ak ti bude posielat nadalej, jednoducho zajdi na policiu.
Cislo telefonu, ak nieje vo verejnom tel. zozname jednoducho nenajdes
kergulaan
26.01.10,06:16
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?

V tom pripade je ten vyhladavac na 2 veci - ....
Ako sa pise v prispevku vyssie, ze ci nepozna niekoho z Hnuste, to tiez moze mat Hnusta smerovku ako napr Zvolen a sme v prd...
Naco take vyhladavanie.
Maňuša
26.01.10,06:37
Možnože sa ešte nejaká rada nájde, zatiaľ neidem na políciu. Pochopila som, že ide o pevnú linku.
kergulaan
26.01.10,06:47
Skus Zlate stranky, ja som sa tam nasiel aj s presnou adresou, ale ja mam verejne pristupne cislo.
Skus to tvoje presne, mne to ukazuje ze nic take nie je lebo neviem posledne dvojcislie
http://www.zlatestranky.sk/ludia/-/474399800/1/
alla66
26.01.10,06:54
A nemá náhodou Bytča a Žilina rovnakú predvolbu?

Predvolba 041 - telefonne pasmo Zilina

Babkov
Bytča
Čadca
Krásno nad Kysucou
Kysucké Nové Mesto
Lietava
Lietavská Svinná
Rajec
Rajecké Teplice
Snežnica
Stará Bystrica
Strečno
Terchová
Turzovka
Varín
Velké Rovné
Žilina


V tom pripade je ten vyhladavac na 2 veci - ....
Ako sa pise v prispevku vyssie, ze ci nepozna niekoho z Hnuste, to tiez moze mat Hnusta smerovku ako napr Zvolen a sme v prd...
Naco take vyhladavanie.
Predvolba 047 - telefonne pasmo Lucenec

Hnúšťa
Lučenec
Modrý Kameň
Polichno
Poltár
Rimavská Sobota
Slovenské Ďarmoty
Tisovec
Tomášovce (okres Lučenec)
Veľký Krtíš
Vrbovka

kergulaan: Hnúšťa nemá smerovku ako Zvolen... Predvolba 045 - telefonne pasmo Zvolen

Banská Štiavnica
Dekýš
Detva
Dudince
Hodruša-Hámre
Hontianske Moravce
Hriňová
Kremnica
Krupina
Nová Baňa
Sliač
Svätý Anton
Vyhne
Zvolen
Zvolenská Slatina
Žarnovica
Žiar nad Hronom


prečo vyhľadávač nenapísal Lučenec, ale zadal Hnúšťa?
Pretože osoba s týmto tel.číslom žije v blízkosti Hnúšte? / dvojčíslie za predvoľbou sa pri každom meste zmení/ ...:confused:;)
kozlíček
26.01.10,11:13
Možnože sa ešte nejaká rada nájde, zatiaľ neidem na políciu. Pochopila som, že ide o pevnú linku.
tak potom nevieš čo chceš!
misoft
26.01.10,11:23
Ľudkovia! U pevných liniek je to trochu iné. Prvé čísla 047..... je predvoľba ÚTO, ostatné čísla je číslo stanice. A ako názov napovedá "pevná linka", tak táto sa nemení (je statická - na jednom mieste) a preto ukáže aj miesto (location) [S-Telecom ich má predsa v databáze, kde to inštalovali a pripojili linku (pár vodičov).
Pri mobilných telefónoch vám to vyhodí, že je to mobile number (mobilné číslo), krajinu a operátora.
viktorviktor
26.01.10,13:27
podľa zlatých stránok, keď sa doplnia čísla sú to obce Pleš a Lipovany, alebo to je všetko úplne inak
Maňuša
27.01.10,13:26
tak potom nevieš čo chceš!
Prepáč, ale ja viem čo chcem. Z týchto typov sa mi zužuje okruh,ešte budem hľadať presnejšie.
peterkos2
27.01.10,17:51
Aj mne vyšli Lipovany
alla66
27.01.10,19:11
Aj mne vyšli Lipovany

Väčšina čísiel sa nachádza v Lipovanoch.
12x sa opakovala obec Pleš.

Môže sa stať, že Maňuša hľadané číslo nenájde v zozname.
Mne pri overovaní nenašlo tri telefónne čísla, ktoré som zadala do vyhľadávača.
Orim
27.01.10,23:08
skús toto ale mne to nefunguje.
http://www.i-news.sk/search/?kw=hladat+meno+podla+telefonneho+%C4%8Disla

A preč sem nehodíš to číslo však sa najde dosť ľudí ktorí to budú skúšať nájsť. :) Je to skrátka súťaž a ľudia sú od prirody súťaživí. :D
bobino38
28.01.10,04:49
...daj to zistiť Horatiovi z CSI Miami:-))...žiadny problem, ešte ti pošle aj fotku účastníka.-)
Charon
28.01.10,17:32
Z vlastnej skúsenosti viem, že polícia zvysoka kašle na zisťovanie telefónneho čísla. Nemajú záujem, nič zistiť ... Nič.
http://www.porada.sk/t126436-anonymne-volania-a-obtazovanie.html Toto skončilo tak, že nevedia...
Danila
28.01.10,17:46
Z vlastnej skúsenosti viem, že polícia zvysoka kašle na zisťovanie telefónneho čísla. Nemajú záujem, nič zistiť ... Nič.
http://www.porada.sk/t126436-anonymne-volania-a-obtazovanie.html Toto skončilo tak, že nevedia...No,no,no.....a ktože sa to stará o Tvoju bezpečnosť? Há? Ty nevďačník......Vieš, ako sa namakajú? Aj zajtra ako budú...? Radšej by si mal ísť dobrý čaj navariť... Lebo beda nám, prebeda, bez nich.;)
Lesaka
04.02.13,09:19
Dobrý deň mám taký problém ,počas víkendu mi písala nejaká cudzia osoba sms správy, ktorú nepoznám. Potrebovala by som zistiť, kto to je. Sms správy boli výhražné. Jednak, že si zistí podľa môjho čísla, kto som, a nezabudol spomenúť, aj osobne zastrašovanie likvidáciou. Keď som mu napísala, že sa obrátim na políciu, tak ma vysmial, že akože im sa nič nestane majú políciu pod palcom. Teraz mám obavy,pre cudzieho človeka. Vie mi niekto, poprosím pekne zistiť cez toto číslo, to to je? 0904 402 668. Ďakujem.
nunenko
04.02.13,12:01
som ti poslal v SS o koho ide
Nandrolon
04.02.13,12:08
máš to v SS je to Peter D. Ba, celú adresu máš v SS.
zacinam_karieru
05.02.13,00:00
mne tiez dost casto vyvolavaju vseliake cisla pritom to mam u operatora utajene a nikde ho nedavam nezverejnujem takze nechapem odkial ho maju...najcastejsie sa mi stava ze zdvihnem a je ticho...volam naspat bud sa nedovolam alebo nikto nedviha...na internete ani v zozname nenajdem ziadne info...da sa to nejako na telefone zablokovat?
Nandrolon
05.02.13,04:41
ak ti vyvolávajú z tých istých čísiel, tak v telefóne možno budeš mať možnosť vytvoriť tzv. black list, to sú čísla, z ktorých sa ti nedovolajú.
ale predtým hoď to číslo sem, nech sa pozrieme....
KoxXxo
05.02.13,05:49
A hlavne nevolať späť! Ak je to súrne, zavolá ešte raz.
Lesaka
05.02.13,05:57
Nandrolon, ďakujem za zistenie pekný deň.
Nandrolon
05.02.13,06:08
niet za čo. pekný deň aj Tebe, ahoj.
*AdR!cK*
09.02.13,16:44
Dobrý večer vám prajem, chcel by som zistiť majitela tohoto čísla 0911312688 Dakujem

Ked tam volám je tam ticho.
Indeed
09.02.13,16:58
..zavolaj mu
Indeed
09.02.13,17:01
Ja mam mobilny Internet od Orangeu, a tiež mi z času na čas chodia SMS typu,že v čase Vašej neprítomnosti sa k Vám pokúšal dovolať užívateľ z čisla O9XX XXX XXX , ked som si to overoval a spätne volal na tieto čísla z ineho telefonu, vždy to dotyční popreli,žeby ma volali

teda prikladám to nejakej nedokonalosti v systéme mobilného operátora...
buchač
09.02.13,17:10
Ja mam mobilny Internet od Orangeu, a tiež mi z času na čas chodia SMS typu,že v čase Vašej neprítomnosti sa k Vám pokúšal dovolať užívateľ z čisla O9XX XXX XXX , ked som si to overoval a spätne volal na tieto čísla z ineho telefonu, vždy to dotyční popreli,žeby ma volali

teda prikladám to nejakej nedokonalosti v systéme mobilného operátora...

To sú tzv. obťažujúce čísla ...
Ide o to , že Ty zavoláš a berie Tebe z kreditu love ...proste zarábajú ...
Dá sa zistiť , či je to pako a komu volal ...

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=obta%C5%BEovacie+%C4%8D%C3%ADsla&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=sk&client=opera&tbo=d&rls=cs&channel=suggest&sclient=psy-ab&q=ob%C5%A5a%C5%BEuj%C3%BAce+%C4%8D%C3%ADsla&oq=ob%C5%A5a%C5%BEuj%C3%BAce+%C4%8D%C3%ADsla&gs_l=serp.12...0.0.1.5573.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0 .0...1c..2.serp.48p5oNYYCCE&psj=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=7f210d71dd47e515&biw=1332&bih=621
Vakos_SK
11.02.13,19:22
Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)
buchač
11.02.13,19:27
mimotemy


Niektoré telefóny to majú v nadstaveniach proste si tam zadáš číslo a keď ti zavolá tvoj mobil to ihneď položí (Položí to tak rýchlo že ti ukáže iba nepriaty hovor)
....ježiškové husličky .....

Šak použi aj nejaké to interpunkčné znamienka , alebo prepíš ......veď toto sa čítať nedá ...a ani zmysel nedáva ...:confused:
Vakos_SK
11.02.13,19:45
Nevidíš alebo si slepý? veď ich tam je na mraky :D
misoft
12.02.13,15:12
*AdR!cK*
14.02.13,08:38
To viem ale chcel by som vedieť majitela toho čísla 0911312688
Helik3
14.02.13,09:09
a čo s takým niečim, keď mi volá utajené číslo, ja ho zodvihnem a je ticho. už som robila aj tak že som ho nechala dvihnutého aj pol hodinu, položila som telefón a išla som si po robote.. ale obťažuje ma to a blokuje linku, takže nemám na to nervy.
keď ho nedvihnem, tak vyvoláva stále dokola, až kým nedvihnem aspoň na dve sekundy...

dá sa takýto hovor nejako vystopovať?
buchač
14.02.13,09:27
a čo s takým niečim, keď mi volá utajené číslo, ja ho zodvihnem a je ticho. už som robila aj tak že som ho nechala dvihnutého aj pol hodinu, položila som telefón a išla som si po robote.. ale obťažuje ma to a blokuje linku, takže nemám na to nervy.
keď ho nedvihnem, tak vyvoláva stále dokola, až kým nedvihnem aspoň na dve sekundy...

dá sa takýto hovor nejako vystopovať?
...samozrejme , že sa dá ....
Ibaže to má jeden háčik ...

Nemôže každý osloviť mobilných operátorov ... na to sú iné inštitúcie ...
Helik3
14.02.13,10:21
...samozrejme , že sa dá ....
Ibaže to má jeden háčik ...

Nemôže každý osloviť mobilných operátorov ... na to sú iné inštitúcie ...


Kým z tých hovorov neplynú žiadne vyhrážky ani ohrozenia, nerada by som tým obťažovala PZ... asi nemám žiadnu inú alternatívu...
misomiso
14.02.13,10:24
a čo s takým niečim, keď mi volá utajené číslo, ja ho zodvihnem a je ticho. už som robila aj tak že som ho nechala dvihnutého aj pol hodinu, položila som telefón a išla som si po robote.. ale obťažuje ma to a blokuje linku, takže nemám na to nervy.
keď ho nedvihnem, tak vyvoláva stále dokola, až kým nedvihnem aspoň na dve sekundy...

dá sa takýto hovor nejako vystopovať?

Ja by som v takomto pripade poziadal o pomoc svojho. operatora. Hned spolu so ziadostou by som ich zdvorilo, ale predsa jasne informoval, ze ak mi s tym nepomozu, jedinym riesenim pre mna bude zmena cisla a ze nove cislo si nezoberiem v takom pripade od nich ale od ineho operatora.
jobobe
14.02.13,12:43
Stačí si nainštalovať blacklist. Odfiltruje vybrané a utajené čísla. Povolí len tie ktoré chcem ja! Nebudem si kvôli nejakej labilnej osobe meniť číslo! :-(
Leo Tim
15.03.13,18:28
Zaplatim jednorazovo 50€ tomu, kto mi zisti majitela slovenskeho mobilneho telefonneho cisla. (poslem ho len mailom) Ciastka bude uhradena okamzite online prevodom po prijati ziadanych udajov elektronickou postou. (meno, priezvisko a trv. pobyt na koho je cislo registrovane) Aby osoba ktora mi moze a chce pomoct nemala moralny problem s poskytnutim info ktore ziadam, majitel/ka cisla ktore ma zaujima podvodnym sposobom vylakala od mojho syna vacsiu financnu ciastku, co mozem dokumentaciou kedykolvek dokazat.
P.S. nemam cas ani nervy riesit to cez policiu (ktora Pomaha a Chrani, ale nie slusnych ludi) a trestne oznamenia, preto volim tuto formu.
Vopred dakujem.
j.f.kennedy@azet.sk
NATICEK
15.04.13,16:35
vie mi niekto zistit kto je vlastnikom tel. čisla 0911 844 797 info na e-mail matej.imrich08@centrum.sk vopred dakujem
misoft
16.04.13,14:22
polo951
21.04.13,14:12
zdravim potreboval by som zistit koho je toto cislo
0904 396179
na mail ak sa da 951polo@gmail.com

​dakujem.