michaspi
25.01.10,12:21
Ahojte,
chcem sa Vas spytat - mate skusenosti s airstop.sk? je to agentura, ktora sprostredkuvava zajazdy cez rakuske CK za skvele ceny. No nerada by som sadla na lep nejakym podvodnikom, mate s nimi skusenosti? Su seriozni? Pripadne, kde by sa este dali preverit? Na orsr.sk som ich nenasla. Vopred dakujem:)
Chobot
25.01.10,11:25
Ahojte,
chcem sa Vas spytat - mate skusenosti s airstop.sk? je to agentura, ktora sprostredkuvava zajazdy cez rakuske CK za skvele ceny. No nerada by som sadla na lep nejakym podvodnikom, mate s nimi skusenosti? Su seriozni? Pripadne, kde by sa este dali preverit? Na orsr.sk som ich nenasla. Vopred dakujem:)

Je to pobočka českej agentúry Airstop. Na ich stránke v podstránke O nás, nájdeš všetky informácie, vrátane výpisu z obch. registra:

http://airstop.sk/o-nas/
pivko
25.01.10,12:09
Ahojte,
chcem sa Vas spytat - mate skusenosti s airstop.sk? je to agentura, ktora sprostredkuvava zajazdy cez rakuske CK za skvele ceny. No nerada by som sadla na lep nejakym podvodnikom, mate s nimi skusenosti? Su seriozni? Pripadne, kde by sa este dali preverit? Na orsr.sk som ich nenasla. Vopred dakujem:)
Chcel som zopar krát cestovať prostredníctvom airstop.cz , ale stále o niečo lepšiu cenu na ten istý zájazd som mal cez ck :http://www.rudolfreisen.cz/ ináč čo sa týka istoty že ťa neoklamú sa nemusíš báť je to spoľahlivá ck.;)
profesional
19.02.10,18:28
Su spolahlivi. Cely zajazd by som si cez nich nekupil. Obzvlast nie do destinacie kde nehovorim uradnym jazykom a delegat by hovoril nemecky co nie je moja sialna stranka. Aby som sa mal na koho spolahnut ak by sa nieco neocakavane prihodilo. Ale paci sa mi ze predavaju lety na chartwrovych linkach. Na mnohych sa to oplati. Hlavne na tie kde by na komercnej linke musel clovek prestupovat a takto to vyjde ovela lacnejsie.
sara3
30.06.10,11:42
My sme si prostredníctvom nich kúpili zájazd koncom apríla na 10 májových dní v Turecku. Cestovka bola nemecká - 5 vor Flug. Všetko bolo v poriadku. Hlavne cena bola neporovnateľne nižšia oproti slov. CK. (Celý zájazd all inclusive pre 2 osoby stál 722,-E) Čo sa týka nemecky hovoriaceho sprievodcu, v podstate sme ho nepotrebovali, lebo všetko sme dopredu vedeli z netu. Jednanie pracovníčky z Airstopu bolo fajn, hneď po objednávke príde potvrdzujúci mail a upresnený spôsob platby. Keď som to priamo v ČSOB zaplatila, do 10 minút zase prišiel mail. Pár dní na to volali kvôli overeniu adresy a do troch dní prišli letenky a hotelový voucher. Na letisku letíte sami, delegáti čakajú až v destinácii. Ale to je úplne v pohode. Takže my máme s nimi pozitívnu skúsenosť. Všetko prebiehalo tak, ako majú uvedené na internetovej stránke.
michaspi
30.06.10,12:36
Sara3, dakujem pekne za vybornu radu:)
pivko
30.06.10,16:43
My sme si prostredníctvom nich kúpili zájazd koncom apríla na 10 májových dní v Turecku. Cestovka bola nemecká - 5 vor Flug. Všetko bolo v poriadku. Hlavne cena bola neporovnateľne nižšia oproti slov. CK. (Celý zájazd all inclusive pre 2 osoby stál 722,-E) Čo sa týka nemecky hovoriaceho sprievodcu, v podstate sme ho nepotrebovali, lebo všetko sme dopredu vedeli z netu. Jednanie pracovníčky z Airstopu bolo fajn, hneď po objednávke príde potvrdzujúci mail a upresnený spôsob platby. Keď som to priamo v ČSOB zaplatila, do 10 minút zase prišiel mail. Pár dní na to volali kvôli overeniu adresy a do troch dní prišli letenky a hotelový voucher. Na letisku letíte sami, delegáti čakajú až v destinácii. Ale to je úplne v pohode. Takže my máme s nimi pozitívnu skúsenosť. Všetko prebiehalo tak, ako majú uvedené na internetovej stránke.

A keby si študovala vopred túto tému /príspevok 3/ tak by si ušetrila ešte viac http://www.rudolfreisen.cz/
Airstop je drahší ako RUDKO:D
sara3
01.07.10,05:37
A keby si študovala vopred túto tému /príspevok 3/ tak by si ušetrila ešte viac http://www.rudolfreisen.cz/
Airstop je drahší ako RUDKO:D

Samozrejme, pozerala som aj rudolfreisen, a cena na koktretny termin v tom istom hoteli ako sme boli, s rovnakymi podmienkami bola uplne identicka. Overovala som to aj na nemeckej stranke holidaycheck.de (Ak viete po nemecky, je tam dost recenzii od dovolenkarov pri konkretnych hoteloch, co je super, lebo my sme boli v SIDE a chceli sme vyslovene pieskovu plaz s pomalym vstupom do mora - a tento hotel to mal. Stacilo vsak ist blizsie smerom k mestu popri plazi a uz tam boli aj kamienkove plaze.). Vsetkym cestovatelom prajem dobry vyber dovolenky a uzite si ju.
alencek
12.04.12,22:44
Samozrejme, pozerala som aj rudolfreisen, a cena na koktretny termin v tom istom hoteli ako sme boli, s rovnakymi podmienkami bola uplne identicka. Overovala som to aj na nemeckej stranke holidaycheck.de (Ak viete po nemecky, je tam dost recenzii od dovolenkarov pri konkretnych hoteloch, co je super, lebo my sme boli v SIDE a chceli sme vyslovene pieskovu plaz s pomalym vstupom do mora - a tento hotel to mal. Stacilo vsak ist blizsie smerom k mestu popri plazi a uz tam boli aj kamienkove plaze.). Vsetkym cestovatelom prajem dobry vyber dovolenky a uzite si ju.
Sara, prosím Vás, v akom hoteli ste boli? Tiež skúšam ísť cez túto cestovku prvý krát. díky
alencek
12.04.12,22:46
Samozrejme, pozerala som aj rudolfreisen, a cena na koktretny termin v tom istom hoteli ako sme boli, s rovnakymi podmienkami bola uplne identicka. Overovala som to aj na nemeckej stranke holidaycheck.de (Ak viete po nemecky, je tam dost recenzii od dovolenkarov pri konkretnych hoteloch, co je super, lebo my sme boli v SIDE a chceli sme vyslovene pieskovu plaz s pomalym vstupom do mora - a tento hotel to mal. Stacilo vsak ist blizsie smerom k mestu popri plazi a uz tam boli aj kamienkove plaze.). Vsetkym cestovatelom prajem dobry vyber dovolenky a uzite si ju.

Zdravím Sára, prosím Vás, v akom hoteli ste boli cez túto cestovku? Chcem ju využiť prvýkrát a piesková pláž s pomalý vstupom do mora je niečo pre nás. díky
sara3
16.04.12,09:55
Bol to Sun Club hotel v Side: http://www.sunclubhotelside.com/ Cely hotel pozostava z jednoposchodovych budov situovanych do tvaru U. Je to uzavrety mensi komplex, co je bezpecne pre deti - v strede priestoru je budova s jedalnou a vonkajsim bazenom. Nie je to luxus, ale bolo tam cisto a upratovali kazdy den. Zamestnanci boli tiez velmi mili. Strava bola vyborna a pestra.S tou plazou si to este overte na novsich strankach (recenziach - tripadvisor, holidaycheck a podobne), pretoze my sme tam boli v roku 2010 a je mozne, ci si hotel neprenajal nejaku inu plaz. Hotel totiz nie je priamo na plazi, ale je v bocnej ulicke. Ale do 5 minut sme boli na plazi. My sme tam boli koncom maja. Pocasie bolo dobre, aspon neboli horucavy a bolo menej ludi.
jozef21
04.10.12,07:08
Vzhľadom na to, že som tiež našiel málo referencií na airstop.sk/airstop.cz, chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť.
1. Kúpa zájazdu.
Zájazd som si objednal, zaplatil, dostal som poukaz na letenky a hotel. Vo Viedni som si vybavil letenky bez problémov, hotel som tiež dostal na poukaz aj som sa dostal naspäť z Turecka.
Dokumenty mne posielali pošto z Prahy v stredu doporučene a dostal som ich v piatok (okres Skalica). Dokonca som im volal v nedelu a odpovedali mne na otázky - treba pozriet časy na ich internete!
Na co si dajte pozor u Airstop je to, ze ked sa vam zobrazia ceny, nemusia byt aktualne, dokonca ani terminy uz nemusia byt dostupne. Preto je vzdy nutne si kliknut na overenie terminu, kedy dostanete aktualnu kalkulaciu a či je termín voľný.
2. Iné skúsenosti
Ja som mal problém s mojou bankou. Vzhľadom na to, ze som si objednal zájazd v nedelu a na 8 den v utorok som letel, nemohli mne v agentúre Airstop predbežne rezervovať zájazd. Bola možná záväzná rezervácia. Na to potrebovali platbu alebo aspoň potvrdenie o vykonanie platby. A tu som narazil u mojej banky. Jej e-banking neumožňoval odoslať platbu tak, aby bola zablokovaná (=už sa nedala zrušiť) a vygenerovalo mne to potvrenie o platbe. Toto robí moja banka vždy o 08:00 ráno, kedy odpíše platbu z účtu a následne je možné vygenerovať potvrdenie. Problém nastal v tom, že medzitým v pondelok CK zdražila zájazd o 20 EUR. Našťastie Airstop už mne záväzne objednala zájazd na základe potvrdenia o menšej platby, ja som im to v utorok doplatil (opäť poslal potvrdenie), poslal súhlas s navýšením cena a bolo to.
Takže pozor, keď sa radi hrajete na poslednú chvílu, aby ste si overili možnosti, ako môžete okamžite zájazd zaplatiť!
3. Koho si vybrať
Vyššie niekto vehementne propaguje inú agentúru. Ja som sa pozeral aj na www.nacesty.cz (http://www.nacesty.cz/) aj na tu vyššie zmiňovanú. Všetky tri mali rovnaké ceny. Airstop som si vybral kvôli tomu, že som dostal bonus 15 dnovu kartu na parkovisku pri letisku vo Viedni zadarmo. Kartu som dostal doporučene a tiež cesta z Prahy ku mne trvala dva dni. Z parkoviska nas odviezol na letisko autobus. Na parkovisko som chcel prist 2,5 pred odletom, ale mali sme meskanie kvôli zácpe 15 min. Ale i tak sme boli na letisku cca 1:55 pred odletom a i s malimi detmi sme vsetko v pohode stihli - dokonca aj kavu a dzus v McDonalde a niekolko početné návštevy na záchode(deti...;-).

Záver: Po prvej skúsenosti nevidím žiadny dôvod využiť služby tejto agentúry znova, ak jej bonusy budú najlepšie (napr. cena parkovacej karty, vernostné bonusy a pod.).