svedia
25.01.10,13:12
Ahojte asi mám možno banálny problém v počítači tu v práci ale nedá sa mi otvoriť príloha, Mám tam len x a IMAGE v obĺžničku, poradte čo si mám stiahnúť, aký program´Ďakujem,,,,
Chobot
25.01.10,12:22
Ahojte asi mám možno banálny problém v počítači tu v práci ale nedá sa mi otvoriť príloha, Mám tam len x a IMAGE v obĺžničku, poradte čo si mám stiahnúť, aký program´Ďakujem,,,,

Ak je to obrázok, tak potrebuješ akýkoľvek obrázkový prehliadač. Ja napr. používam IrfanView. Ale na nete sú ich stovky, stačí si len vybrať:

http://tahaj.sme.sk/browse/3?s=dl_count%20desc
pistik71
26.01.10,07:34
no ale format JPG by mal otvorit aj prehliadac ktory je sucastou systemu Windows (XP, Vista, 7,...). Takze problem bude asi niekde inde, snad ze pre priponu sa zrusila asociacia s prehliadacom. Ale ten IrfanView by to asi poriesil, kedze by na seba asocioval pripony obrazkov.
Chobot
26.01.10,08:48
no ale format JPG by mal otvorit aj prehliadac ktory je sucastou systemu Windows (XP, Vista, 7,...). Takze problem bude asi niekde inde, snad ze pre priponu sa zrusila asociacia s prehliadacom. Ale ten IrfanView by to asi poriesil, kedze by na seba asocioval pripony obrazkov.

Nakoniec problém môže byť aj niekde úúúpne inde. Z toho, čo zadávateľka napísala, je to veľmi nejasné. V zadaní spomína e-mail a nejaký obrázok v ňom ako prílohu. A ten obrázok jej možno nejde otvoriť.

Môže byť, že emailový prehliadač neprevzal zo servera obrázky ako prílohu a preto sa jej nezobrazili (vtedy zvykne miesto obrázku ukázať len malý štvorček s červeným križikom). Alebo je možné, že poštový server nedovolí prevziať obrázkové prílohy mailu. V takomto prípade jej inštalácia Irfanu nepomôže.

Ale to by nám musela upresniť svoj problém.
svedia
26.01.10,13:13
Ďakujem...všetkým čo mali starosti so mnou..
ale poslali mi to ešte raz a už sa to dalo otvoriť,, len mi napísali, že jpg zamenili na kolor rgb a aj pdf.. bolo po poľsky..