Ivva
26.01.10,07:33
Hľadám právnika alebo niekoho kto sa vyzná v právnych záležitosťiach a napíše mi pokus o zmier. Detaily cez telefón. Zaplatím 50 Eur. Ďakujem.
milda
27.01.10,14:14
Dobrý deň, pokus o zmier Vám napíšem - tel.č. 0949 428991.
buchač
27.01.10,16:53
Hľadám právnika alebo niekoho kto sa vyzná v právnych záležitosťiach a napíše mi pokus o zmier. Detaily cez telefón. Zaplatím 50 Eur. Ďakujem.

.....aj keď som inak drahý , teraz mi postačí len 1 €....

http://www.porada.sk/archive/index.php/t-128893.html
Petra Nová
27.01.10,17:21
Hľadám právnika alebo niekoho kto sa vyzná v právnych záležitosťiach a napíše mi pokus o zmier. Detaily cez telefón. Zaplatím 50 Eur. Ďakujem.
mimotemySi dobrá, že chceš na Porade aj niečo zaplatiť. Máš u mňa 1***.
branislavp
28.01.10,09:41
Hľadám právnika alebo niekoho kto sa vyzná v právnych záležitosťiach a napíše mi pokus o zmier. Detaily cez telefón. Zaplatím 50 Eur. Ďakujem.
Vzor pokus o zmier hľadaj cez vyhľadávač "GOOGLE".
Petra Nová
28.01.10,11:01
Vzor pokus o zmier hľadaj cez vyhľadávač "GOOGLE".
Prečítala som si zadanie ešte raz a nevychádza mi z toho, žeby IVA potrebovala vzor pokusu o zmier, o ktorý zakopne na každom kroku. Nielen na internete. Zrejme potrebovala napísať pokus o zmier špecifický, do ktorého by poskytla vlastné informácie. A za ktoré jej stálo zaplatiť 50€. A mám zato, že ten pokus o zmier už má dávno napísaný vzhľadom na ponuku v príspevku č.2.
A je mi sympatické, že sa drží zásadou , že každý nemôže vedieť všetko, tak ako to s pochopením bolo kvitované v jednej téme.