Lilka 1
26.01.10,07:54
Stala som sa novým zákazníkom O2 Fér po odporučení známeho. Snažíme sa už 2 týždne aktivovať službu Odporučte a získajte, čím by sme získali službu Mojim trom tri mesiace zadarmo.Stále nedochádza k spárovaniu našich SMS správ. V O2 predajni mi nevedeli dať vysvetlenie, ani po zaslatí e-mailu do O2. Máte s tým nejakú skúsenosť ?
Stanislav 1975
26.01.10,06:59
Stala som sa novým zákazníkom O2 Fér po odporučení známeho. Snažíme sa už 2 týždne aktivovať službu Odporučte a získajte, čím by sme získali službu Mojim trom tri mesiace zadarmo.Stále nedochádza k spárovaniu našich SMS správ. V O2 predajni mi nevedeli dať vysvetlenie, ani po zaslatí e-mailu do O2. Máte s tým nejakú skúsenosť ?

Vieš,čo sa týka infolinky a služieb zákazníkom a keď chceš niečo vybaviť,tak ou tú je jednoznačne najhorší operátor-v predajni nevedeli dať vysvetlenie?Však tam to mali vybaviť na počkanie a predpokladám,že na tvoj mail ani neodpovedali...,že sa nemýlim?...
monika74
26.01.10,07:05
Ja som si tuto sluzbu aktivovala v decembri 2009 cez SMS- ja ako novy zakaznik a moj svagor ako ziskatel, tak ako je to napisane v letaku a funguje to. Prisla mi SMS z O2 ze sluzba je zaktivovana a to iste prislo aj svagrovi. Podstatne je napisat SMS v spravnom tvare a so spravnym obsahom od ziskatela a aj od noveho zakaznika.
Stanislav 1975
26.01.10,07:06
Ja som si tuto sluzbu aktivovala v decembri 2009 cez SMS- ja ako novy zakaznik a moj svagor ako ziskatel, tak ako je to napisane v letaku a funguje to. Prisla mi SMS z O2 ze sluzba je zaktivovana a to iste prislo aj svagrovi. Podstatne je napisat SMS v spravnom tvare a so spravnym obsahom od ziskatela a aj od noveho zakaznika.

No ale to jej mali vysvetliť v predajni...
monika74
26.01.10,07:10
to ano, to vysvetlili aj mne, vzala som si letak, pozorne som si ho precitala a funguje to :-))...musim sa priznat ze prva SMS sa mi nedopatrenim odpalila prazdna ale druhy pokus vysiel uspesne. :-))
Lilka 1
26.01.10,07:12
Jasne, že sme posielali SMS v správnom tvare, aj ja ,aj on.Postupovali sme presne podľa toho, ako je napísané v letáku. Už niekoľkokrát.
Lilka 1
26.01.10,07:15
Asi vám pripadám, že som blbá a neviem to správne odoslať.:eek:
Lilka 1
26.01.10,07:19
Vieš,čo sa týka infolinky a služieb zákazníkom a keď chceš niečo vybaviť,tak ou tú je jednoznačne najhorší operátor-v predajni nevedeli dať vysvetlenie?Však tam to mali vybaviť na počkanie a predpokladám,že na tvoj mail ani neodpovedali...,že sa nemýlim?... Na mail mi odpovedali tak, že mám napísať mail na ich stránku, čo som vlastne už pred tým spravila :eek:.
Stanislav 1975
26.01.10,07:21
Asi vám pripadám, že som blbá a neviem to správne odoslať.:eek:

Božechráň, to by sme si nikdy o tebe nepomysleli...:cool:
monika74
26.01.10,07:21
...tak potom asi nastalo nieco podobne ako mne ...... moja prva faktura od O2, ktoru som hned aj reklamovala, mala take polozky, ktore sa nezrealizovali, ked mi ukazal ich pracovnik zaznam poloziek ktore mi fakturovali som sa len na neho kukla, ze reku taky softver vam podla prirucky urobim aj sama. Islo o to, ze jeden ukon bol zaznamenany 2 krat (2 polozky mali cas a datum realizacie uplne totozny) a to sposobilo, ze mi vyfakturovali to co nemali. Takze ak im zblbol system pri aktivacii sluzby mojim trom, tak sa nedivim ze im zblbol aj pri aktivacii sluzby odporuc znamym. :-)) btw. este tomu nasadim korunku - hodinu pred navstevou O2 som bola reklamovat fakturu aj v Orange a k tomu vsetkemu bola streda 13.1. :-)))
monika74
26.01.10,07:35
ani na maly moment som si nepomyslela ze si blba, len reku ze obcas niekedy clovek z nepozornosti urobi chyby, pri takychto sms zalezi aj na medzere aj na bodke...to som mala na mysli....mne sa to tiez stava, ze sa mi cosi nedari, hladam chybu najprv u seba a az potom u druhych...ale vyzera to tak, ze asi v O2 blbne system...
Xanti
26.01.10,07:41
Jasne, že sme posielali SMS v správnom tvare, aj ja ,aj on.Postupovali sme presne podľa toho, ako je napísané v letáku. Už niekoľkokrát.
Lilka1 náhodou nemáš ty alebo dotyčný O2 Fér na živnosti? Pre SZČO táto podmienka neplatí.
Vlastne ani nemajú možnosť si aktivovať mojim trom.
Lilka 1
26.01.10,09:02
Nieeeee.
Lilka 1
26.01.10,10:12
ani na maly moment som si nepomyslela ze si blba, len reku ze obcas niekedy clovek z nepozornosti urobi chyby, pri takychto sms zalezi aj na medzere aj na bodke...to som mala na mysli....mne sa to tiez stava, ze sa mi cosi nedari, hladam chybu najprv u seba a az potom u druhych...ale vyzera to tak, ze asi v O2 blbne system...
Ja som si tiež najprv myslela, že som to zle odoslala, preto som to posielala znovu a dávala som si pozor aj na medzery aj na všetko.
monika74
26.01.10,10:57
Ja som si tiež najprv myslela, že som to zle odoslala, preto som to posielala znovu a dávala som si pozor aj na medzery aj na všetko.
...tak potom je na chybe O2 ak z tvojej strany je dodrzany postup, alebo este snad - neprenasala si cislo do O2? Mozno nespravnym nastavenim parametrov ako noveho zakaznika v systeme je mozne ze nieco blokuje aktivovanie danej sluzby...ale drzim ti palce aby si nasla nejakeho sikovneho pracovnika v O2, co rychlo zisti, kde je chyba.
Lilka 1
26.01.10,12:00
...tak potom je na chybe O2 ak z tvojej strany je dodrzany postup, alebo este snad - neprenasala si cislo do O2? Mozno nespravnym nastavenim parametrov ako noveho zakaznika v systeme je mozne ze nieco blokuje aktivovanie danej sluzby...ale drzim ti palce aby si nasla nejakeho sikovneho pracovnika v O2, co rychlo zisti, kde je chyba.
Nie, neprenášala som číslo, mám nové, ešte aj teraz sa pokúšal známy za mňa z môjho mobilu poslať SMS, či tam predsa nerobím niečo zlé. A nič.Ale dakujem ti :) .
wagner
26.01.10,13:29
Stala som sa novým zákazníkom O2 Fér po odporučení známeho. Snažíme sa už 2 týždne aktivovať službu Odporučte a získajte, čím by sme získali službu Mojim trom tri mesiace zadarmo.Stále nedochádza k spárovaniu našich SMS správ. V O2 predajni mi nevedeli dať vysvetlenie, ani po zaslatí e-mailu do O2. Máte s tým nejakú skúsenosť ?
Ja síce s týmto konkrétnu skúsenosť nemám, ale vtedy, keď O2 začínala, tak som mala od nich kartu. Ale totálne ma sklamali, lebo hoci som mala aktivované posielanie mms, prijímanie mms, tak som o tom mohla iba snívať. Sľubovali hory-doly ale svoje sľuby nesplnili. Tak som s nimi skončila a aj keď sú najlacnejší, vôbec neuvažujem sa k nim vrátiť. Jednoducho - totálne ma sklamali a ako počúvam, nie len u Teba, ale toto sa stalo aj mojej kamarátke. A tiež sa o tú aktiváciu snaží už týždeň a nič. Tu asi platí - sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. Žiaľ. Lebo poradiť nevedia ani u nás v predajni.
monika74
26.01.10,13:59
Nie, neprenášala som číslo, mám nové, ešte aj teraz sa pokúšal známy za mňa z môjho mobilu poslať SMS, či tam predsa nerobím niečo zlé. A nič.Ale dakujem ti :) .
no ja vzdy hovorim, ze niekedy je lepsie mat viac stastia ako rozumu :-))...ale s O2 v tvojom pripade nemas ani jedno ani druhe...:(.....
mimotemy...ja zasa mam vzdy stastie na "masochistov" z tatrabanky...min. raz za polrok mi nieco vyparatia alebo ma zavadzaju kadejakymi recickami o tom, co sa neda urobit a az ked ich oplieskam svojim podrezanym jazykom tak potom sa upokoja /alebo uspokoja ? ;) a posluchaju :---