petrusa87
26.01.10,08:57
prosím poraďákov o radu, som totiž začiatočník v týchto veciach... ako je to so stravným, keď naša zamestnankyňa išla na pracovnú cestu, ktorá trvala nejakých 5,5 h., kde nebola poskytnutá strava,, ale po tejto ceste sa prišla najesť do zamestnávateľovej jedálne, má v tomto prípade nárok na stravné nad 5 hodín? podľa mňa nie..:confused:
Chobot
26.01.10,08:07
prosím poraďákov o radu, som totiž začiatočník v týchto veciach... ako je to so stravným, keď naša zamestnankyňa išla na pracovnú cestu, ktorá trvala nejakých 5,5 h., kde nebola poskytnutá strava,, ale po tejto ceste sa prišla najesť do zamestnávateľovej jedálne, má v tomto prípade nárok na stravné nad 5 hodín? podľa mňa nie..:confused:

Skôr, než ti relevantne odpoviem, potrebujem dodatočné informácie ohľadne toho stravovania v závodnej jedálni.

Čo to znamená, že v ten deň sa v jedálni najedol? Akým spôsobom poskytujete stravu v tej jedálni? Platia si to zamestnanci v hotovosti, prípadne gastrolístkami? Alebo majú nejaké obedové lístky, ktoré dostanú na začiatku mesiaca a tie potom v tej závodke používajú? Alebo majú zabezpečený obed na každý deň v jedálni a za obed v jedálni neplatia?

V každom prípade, ak bol zamestnanec na pracovnej ceste viac ako 5 hodín, tak mu patrí stravné v znmysle zákona o cest. náhradách. Ak v ten deň na pracovisku nepracoval viac ako 4 hodiny, tak na ten deň mu nepatrí zabezpečená strava, teda k máte napr. gastrolístky, tak by mal mať o 1 gastráč menej.

Ak ale mal ušetrené gastrolístky z minulého mesiaca, tak mu nič nebráni v tom, aby jeden z nich použil v ten deň v jedálni. Ale neviem, ako máte zabezpečenú stravu, preto som sa to v začiatku pýtal a potrebujem to vedieť, aby som ti vedel správne odpovedať.
petrusa87
26.01.10,08:25
Zamestnanci majú zabezpečenú stravu v školskej jedálni, na ktorú povinne prispieva zamestnávateľ a zamestnanec si dopláca zvyšok,,(nedostávajú sa gastrolístky), vedie sa iba evidencia, kto sa v ten deň stravoval,,,,,, a u tohto prípadu, síce cesta trvala nad päť hodín ale bolo po tejto ceste poskytnuté jedlo, zamestnanec už viac nepracoval v daný deň...
Chobot
26.01.10,08:59
Zamestnanci majú zabezpečenú stravu v školskej jedálni, na ktorú povinne prispieva zamestnávateľ a zamestnanec si dopláca zvyšok,,(nedostávajú sa gastrolístky), vedie sa iba evidencia, kto sa v ten deň stravoval,,,,,, a u tohto prípadu, síce cesta trvala nad päť hodín ale bolo po tejto ceste poskytnuté jedlo, zamestnanec už viac nepracoval v daný deň...

Tak to som potreboval vedieť.

Zamestnancovi aj tak vznikol nárok na cest. náhrady (stravné). On ale nemal v ten deň nárok na stravu v školskej jedálni, takže príspevok zamestnávateľa na stravu v ten deň bude musieť vrátiť. V ten deň, ak chcel obedovať v jedálni, si mal zaplatiť hodnotu celej stravy z vlastného vrecka. Alebo to môžete vyriešiť tak, že niektorý iný deň nepôjde do jedálne na obed a vykážete mu jeden obed menej.

Náhradu stravného mu nemôžete nepriznať, lebo prac. cesta sa uskutočnila.
petrusa87
26.01.10,09:06
ďakujem za odpoveď, už mi to je jasné