Demi0
26.01.10,09:08
robí sa daňové priznanie z motorových vozidiel ak je auto v leasingu? Myslím že ano ale čo sa uvádza v položke 7 = daňovník podla § 85?
Zoltán Kovács
26.01.10,09:14
Uvádza sa 1 a. Nakoľko ako držiteľ vozidla je uvedený podnikateľ.
Demi0
26.01.10,09:50
Ďakujem krásne:)