Tomáš_sh
26.01.10,10:27
Zdravim Vas poradaci

So spolocnikom ideme zalozit spol. s.r.o., ktora bude na svk importovat alkoholicke napoje. Dodacvatel je znamy vyrobca posobiaci dlhodobo na trhu v zapadnej europe. Firma bude mat sidlo zrejme v ZA, alebo v TN kraji-podla toho kde zozenieme priestory.

1, Hladam cloveka/firmu ktora ma skusenosti so zakladanim sro takpovediac na kluc- aj s nejakymi referenciami ak sa da. Viem ze firiem ktore zalozia sro je dost, ja vsak hladam niekoho overeneho s kym mate pripadne skusenosti.

2, Dalej hladam spolahliveho uctovnika/cku s pripadnymi skusenostami v uctovani firiem narabajucich s alkoholom. Nakolko zaciname je pre nas kazda rada dobra. Mal by to byt clovek sikovny a trpezlivy- sme novacikovia, ale sme ucenlivi. Dalej by asi mal byt niekde z okolia kvoli jednoduchej dostupnosti, teda ZA, TN.

3, Dalej... ponuknite skladove priestory s kancelariou- na zaciatok staci nieco naozaj male, najlepsie s moznostou buduceho rozsirenia. Konkretne hladam sklad velkosti cca 10x10m vratane malej kancelarie pre vystavovanie pokladnicnych dokladov a nejake skladove hospodarstvo...vsak viete o com hovorim. Samozrejme dostupnost nakladnymi vozidlami- tie bezne dodavky, nie kamiony, velke dvere do skladu- minimalne pre vysokozdvizny vozik s paletou, pripadne dodavku. Najlepsie v nejakom aspon naoko strazenom areali, nakolko ide o alkohol potrebujem preukazat zabezpecenie. V blizkosti hlavnych ciest, aby to nebolo niekde zahrabane. To je informativny popis aby bola predstava o tom co hladam, Vasa ponuka nemusi byt presne na to.

4, Kedze by som to chcel co najviac zjednodusit a rychlo sa rozbehnut bolo by vhodne mat nejake zoznamy podnikov- restauracie, bary diskoteky, hudobne kluby, coctail bary atd. Aspon v okoli spominanych miest, pripadne v celej sr. Viem ze nikto kto v tom ide mi nebude davat zoznam svojich odoberatelov- to necakam. Iba nejaku predstavu o tom ako by sa taketo zoznamy mohli dat co najlahsie vydolovat- nejaky urad ich predsa registrovat musi, len ci je to verejne pristupne...

Dakujem za vsetky Vase pripomienky do diskusie.

Dakujem za prispevky