ivica sisolak
26.01.10,13:24
Od tejto doby Vás tu budem "otravovať "svojou prítomnosťou :-). Zaregistrovala ma už dávnejšie jedna dobrá duša a možno mi to práve teraz mne aj Vám príde vhod. Takže Vaše právne problémy na moju hlavu. :D Prajem pekný deň.
hanelie
26.01.10,12:27
vitaj ivik, už sa ťa zaregistrovala :)
Mgr.Shrek
27.01.10,13:27
Ahoj. Vitaj. Zaregistroval som ťa, lebo píšeš rozumne. Až mi je divnuô :D:D
Ale nie, to len zo srandy....Wellcome medzi nami :D
Chobot
27.01.10,13:35
Od tejto doby Vás tu budem "otravovať "svojou prítomnosťou :-). Zaregistrovala ma už dávnejšie jedna dobrá duša a možno mi to práve teraz mne aj Vám príde vhod. Takže Vaše právne problémy na moju hlavu. :D Prajem pekný deň.


Ahoj. Vitaj. Zaregistroval som ťa, lebo píšeš rozumne. Až mi je divnuô :D:D
Ale nie, to len zo srandy....Wellcome medzi nami :D

Chvála bohu, že ste tu. Dobrých právnikov tu bolo ako šafranu, takže akurát vhodne dopĺňate ansámbl porady.
Mgr.Shrek
27.01.10,13:42
Chvála bohu, že ste tu. Dobrých právnikov tu bolo ako šafranu, takže akurát vhodne dopĺňate ansámbl porady.

Chobot ďakujem pekne za pochvalu :D...sa červenám :D
terezamaria
27.01.10,13:48
Od tejto doby Vás tu budem "otravovať "svojou prítomnosťou :-). Zaregistrovala ma už dávnejšie jedna dobrá duša a možno mi to práve teraz mne aj Vám príde vhod. Takže Vaše právne problémy na moju hlavu. :D Prajem pekný deň.

To bude príjemné " otravovanie". Nech sa Ti darí, zapadni medzi nás závislákov a maj sa s nami dobre. Veľa šťastia!!!!!!!!
ivica sisolak
27.01.10,17:55
Ďakujem Vám všetkým :-)