severiane
26.01.10,17:10
Zdravím Vás všetkých, chcem sa s Vami poradiť. Potrebujem kúpiť do domácnosti tlačiareň a skener. Uvažujem, ale či je lepšie kúpiť zvlášť tlačiareň a skener alebo kúpiť multifunkčné zariadenie. Je multifunkčné zariadenie také kvalitné, ako samostatné produkty ? A tiež je lepšie kúpiť laserové či atramentové ? Vďaka za radu.
Vlado40
26.01.10,16:14
Všetko má svoje + aj -.Multifunkčné má najväčšie minus to , že keď sa pokazí tlačiareň , alebo naopak , bude 30 dní v servise a nemáš ani tlačiareň ani skener.Ak nepotrebuješ farebnú tlač tak jednoznačne laser.
jojom
26.01.10,16:25
pistik71
26.01.10,19:40
Multifunkcne - kopirovanie bez pocitaca. Niet co riesit.
Samostatny skener jedine vtedy, ak potrebujes nejaku super kvalitu, alebo nadstavce pre skenovanie diapozitivov, filmov a podobne. To multifunkcie nemaju (niekde som to ale videl uz aj tam).
duves
27.01.10,06:42
Ak nepotrebuješ farebnú tlač tak jednoznačne laser.
Jednoznačne!
Pred rokom som riešil presne ten isty problem. Multifunkne lacne mašiny maju atrament. Nedoplatite sa! takže som volil lacnu laser tlačiaren a o čosi lepší skener s dianastavcom.
ZDENIELA
14.02.13,12:37
Nadviažem na túto tému...
Mám ČB laserovú tlačiareň a niekedy mi treba kopírovať. Mám si dokúpiť skener alebo multifunkčné atramentové zariadenie, ktoré je lacnejšie a ak chcem iba kopírovať, nemusím zapínať PC... No kdesi som počula, že mi to bude blbnúť, ak budem mať k jednému PC dve tlačiarne. Čo veci znalí na to?
willma
14.02.13,13:36
mám na jednom PC 3 tlačiarne jedna klasik, a dve multi - aj keď na jednej multi funguje už len skener nie je žiaden problém , akurát, že mám málo USB portov :)