JurickovaKatarina
27.01.10,06:50
Dobrý deň, pri vytvorení predajky mám zadanú predkontáciu pre predaj tovaru. Predávame cez registračnú pokladňu, vždy večer si po vytlačení uzávierky nahodím v PC v pokladni príjem z FM s rovnakou predkontáciou ako pri predajkách. Je to takto správne? Nie je to potom zaúčtované dvojmo?
Zdenka 0705
27.01.10,06:14
mimotemy...a nebolo by lepšie zavolať na hot-line Stormware?....nemusíš potom na každú tvoju otázku zakladať novú tému /za 10 dní 4 témy/ mimotemy
JurickovaKatarina
27.01.10,06:29
Prepáč, ale vedenie nám už nechce platiť podporu, lebo sa im to zdá drahé. Mala som za to, že tu si pomáhame. Prepáč, nechcela som otravovať. Nebudem už písať...
Zdenka 0705
27.01.10,10:09
Katka, pýtať sa môžeš, ale nezakladaj na všetky Tvoje otázky nové témy skôr, než sa presvedčíš, že téma je už založená.
Keď by si toto urobila, tak by si našla minimálne na polovicu svojich otázok odpoveď. A ak nie, tak do príbuznej témy napíšem otázku, nezakladám novú tému.
Neber to osobne, je nás tu viac, a ver, že radi poradíme, ale všetko má svoje medze.
Onko
28.01.10,11:15
Dobrý deň, pri vytvorení predajky mám zadanú predkontáciu pre predaj tovaru. Predávame cez registračnú pokladňu, vždy večer si po vytlačení uzávierky nahodím v PC v pokladni príjem z FM s rovnakou predkontáciou ako pri predajkách. Je to takto správne? Nie je to potom zaúčtované dvojmo?

Vyplnenie okienka Predkontácia v Predajke ešte nespôsobuje zaúčtovanie, to sa robí práve na základe tejto predkontácie pomocou funkcie Záznam - Zaúčtovať... Ak aj funciu nepoužijete a zaúčtujete do pokladne ručne, dvojmo to nebude.