leonessa
27.01.10,08:38
Ahojte...dnes som si odlomila zo zuba:mee: :-(((...zatial ma to nebolí (chvalabohu)...ale mám iný problém!!! PANIKA zo zubára...je to asi psychické alebo co...objednala ma na tento piatok a uz terazky mam bruchabolenie :-(..neviete mi poradit nejaku osvedčenú taktiku pred návštevou? nejakú tabletku "oblbovák" aby som to tak neprecitovala???
Poola
27.01.10,08:00
pozri na to pragmaticky a ver tomu že vikend budeš mať "už po tom". Neviem, niekomu stači ked si dá človek záležat na správnom dýchani do bránice a tak sa sam postara o zniženie momentalneho stresu, niekomu by pomohlo tiche odriekanie čarovnej vety napr. "tešim sa na piatok zubarovi" ,mne ale vzdy pri sebecitlivejšej oprave na zube pomohla včelička od pana doktora:-). Neboj, cim rychlejsie vstanes z kresla tym lepsie,drzim palce!
Poola
27.01.10,08:58
Ked by si mala pocit ze si potrebuješ niečo "šupnúť" tak si možeš kupiť v lekarni homeopatikum: Sedatif PC, su to vytazky z rastlin, ziadne chemikalie, v podstate prirodne antidepresivum, ale bez vedlajsich ucinkov, neuspava, neoblbuje, nestanes sa na nom zavisla, mozes normalne fungovat, soferovat, moze sa kombinovat s hocijakymi liekmi.
noemi-ke
27.01.10,10:18
Ked by si mala pocit ze si potrebuješ niečo "šupnúť" tak si možeš kupiť v lekarni homeopatikum: Sedatif PC, su to vytazky z rastlin, ziadne chemikalie, v podstate prirodne antidepresivum, ale bez vedlajsich ucinkov, neuspava, neoblbuje, nestanes sa na nom zavisla, mozes normalne fungovat, soferovat, moze sa kombinovat s hocijakymi liekmi.
Antidepresiva neukludnuju, oni riesia problem.Ucinok je az po dlhodobom pouzivani.
na ukludnenie su ine preparaty, poradia v lekarni, niektore na volny predaj.
pasuliatko
27.01.10,19:13
treba otvoriť oči a pohľadať či už zadaná téma nie je vytvorená!!!
http://www.porada.sk/t128839-panicky-strach-zo-zubara.html
leonessa
28.01.10,06:11
oči som otvorila....a tu temu našla ale nenašla som tam vhodnu odpoved!!!!...mimochodom...