janulinka
22.09.05,06:16
Prosím Vás, vie mi niekto povedať kde nájdem postupy účtovania a účtovné súvzťažnosti pre neziskové organizácie?
bendži
22.09.05,05:30
viem že sú každoročne vydávané knihy s touto problematikou, myslím, že to vydáva Epos.. "postupy účtovania pre neziskové organizácie"..

A potom tu na porade niekto odporúčal knihu "Praktická príručka pre organizácie nezriadené za účelom podnikania účtujúce v podvojnom účtovníctve", vydalo to SNSC a vraj sa to dá objednať cez spol. MVOServis s.r.o., email: mvoservisba@mvoservis.sk
Kristina27
17.01.09,12:36
Existuje aj nejaká iná príručka pre neziskové organizácie? Tú príručku z MVOservisu mám, je dobrá, ale chcela by som zistiť, či existuje ešte niečo iné.
Vďaka!
Maureen
22.01.09,11:47
Ja mám Nové účtovníctvo neziskových organizácií v praxi od Ing. Viery Laszovej, vydaveteľstvo Epos, je naozaj dobrá
KvetkaK
22.01.09,11:50
Ja mám Nové účtovníctvo neziskových organizácií v praxi od Ing. Viery Laszovej, vydaveteľstvo Epos, je naozaj dobrá
A vieš poradiť kde by sa to dalo objednať?
Maureen
26.02.09,06:32
vydavateľstvo epos
tina262
11.01.12,08:30
Prosim Vas nevedel by mi niekto poradit ci sa da este zohnat nasledujuca publikacia "J. Solik & J. Lukacovicova, 2009: Uctovnictvo a dane neziskovych uctovnych jednotiek v praxi "? Popripade by mi niekto nemohol poskytnut jej kopiu? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.
Bambi23
12.01.12,08:22
Ja som si ju objednavala cez internet .. ale uz to bolo asi pred rokom ... ich stranka je www.sauno.sk (http://www.sauno.sk), tam mas aj cenu publikacie a kontakty, adresa: Slovenska asociacia uctovnikov neziskovych organizacii, Moskovska 22, 974 04 Banska Bystrica. Publikacia je fajn, obsahovo, pouzivam ju, len je "hrozne" viazana, len lepena a uz pri prvom listovani mi vypadavaju strany :)
tina262
12.01.12,08:43
Prave cez tuto webovku som sa ju snazila objednat uz pred vianocami, ale bohuzial mi nikto neodpovedal na moju objednavku a ani na moje dalsie maily a telefon mi nikto nedvihal a na ostatnych online obchodoch je uvedene, ze publikacia je uz vypredana. Nemohla by si mi poskytnut jej kopiu? Na postupe by sme sa dohodli mailom.