bobino38
27.01.10,09:33
Chcel by som vedieť ak niekomu tretiemu preposielam mail, ktorý mi prišiel od druhej osoby a urobím v ňom opravy, či môže daný príjemca nejak zistiť že daný mail bol upravovaný....
Peterkrk
27.01.10,08:48
V Microsoft Outlooku sa zmení farba písma v opravovaných veciach na modrú. Ale dá sa to vypnúť.
bobino38
27.01.10,08:54
takže ináč nie?...skušal som to teraz s tymi farbami, ale asi to mám vypnute, ked sa mi modrá nezobrazila...ani neviem kde to hladať v nastaveniach.
salvosko
28.01.10,20:19
Pokial ta original sprava bude vyzerat rovnako tak to nezisti. Avsak uvidi ze si to preposlal (mailovy klient tam prida take info a aj do predmetu spravy) a tym padom tomu povodnemu nemoze verit ;)
TomasHC
28.01.10,20:49
Bezne sa to zistit neda, preto ak sa posiela nieco "confidental", tak sa dalej preposiela povodny mejl s digitalnym podpisom ako priloha - vid obrazok.

http://www.djigzo.com/help/images/outlook_signed_and_encrypted.jpg

takyto mejl sa neda zobrazit ani len v "preview panel", a momentalne neviem, ci sa da aj nejako preposielat, tusim iba ako spominana priloha.

Ale ako som pisal v uvode, prepisat text a preposlat sa da bez problemov.
salvosko
28.01.10,21:06
digitalne podpisana sprava sa da citat ale neda menit (pokial nemas privatny kluc pisatela).
to co si tu dal je aj sifrovana sprava a aby si ju videl by si musel mat verejny kluc od pisatela co je v pohode a na jej menenie zas potrebujes jeho privatny kluc co ti neda ak neni hlupy.