tarnoczyova
27.01.10,13:01
Prosím o radu.Potrebujem zistiť názov, popr.číslo predpisu podľa ktorého sa postupuje v prípade ak sa zamestnancovi zmenil v septembri 2009 pracovný úväzok z 20 hod. týždenne na 10 hod. a pri ukončení pracovného pomeru sa prepláca nevyčerpaná časť dovolenky. Zamestnanec totiž žiada aby sa mu nevyčerpaná dovolenka preplatila tak, že deň jeho dovolenky bude v trvaní 4 hod. a nie 2 hod.(aktuálny pracovný úväzok).Ďakujem.
veronikasad
27.01.10,12:04
Prosím o radu.Potrebujem zistiť názov, popr.číslo predpisu podľa ktorého sa postupuje v prípade ak sa zamestnancovi zmenil v septembri 2009 pracovný úväzok z 20 hod. týždenne na 10 hod. a pri ukončení pracovného pomeru sa prepláca nevyčerpaná časť dovolenky. Zamestnanec totiž žiada aby sa mu nevyčerpaná dovolenka preplatila tak, že deň jeho dovolenky bude v trvaní 4 hod. a nie 2 hod.(aktuálny pracovný úväzok).Ďakujem.
Nárok na dovolenku je v kal. dňoch. Náhradu preplácaš vo výške úväzku v čase ukončenia prac.pomeru - nič neprepočítavaš.

Čerpanie dovolenky sa malo riešiť v čase zmeny úväzku,aby mal zamestnanec vyčerpanú alikv.časť - teraz už s tým nič nenarobí (len ak by ste mu to chceli doplatiť formou nejakej odmeny).
tarnoczyova
27.01.10,12:48
Ja to ovládam, len som chcela vedieť či okrem zákonníka práce nerieši túto tému podrobnejšie aj iný predpis .
veronikasad
27.01.10,12:58
Ja to ovládam, len som chcela vedieť či okrem zákonníka práce nerieši túto tému podrobnejšie aj iný predpis .
Nerozumiem tvojej otázke - kde inde by si chcela hladať pracovno-právne vzťahy okrem ZP, kde je dovolenka jasne definovaná (pokial samozrejme píšeme o dovolenky pracovníkov podnikatelských subjektov, a nemajú iné dojednania vo vyššej kolektívnej zmluve).