Zdena
22.09.05,07:54
ahojte, vsetci skusenejsi, velmi by som prosila o radu. zacinam so skladom v Omege a neviem si rady s cenami - priemernou skladovou cenou (rata mi to na 6 desatinnych miest) a s poslednou nakupnou cenou (rata mi to na 4 desatinne miesta) mozem to nejak nastavit? pretoze ak vytlacim prijemku mam tam nakupnu cenu uvedenu na 2 desatinne miesta, ale suma spolu nesedi - uvediem priklad - nak. cena za j. 5,89
mnozstvo 2000
spolu sk 11786,11
moze mi niekto poradit kde robim chybu?
vopred dakujem
UCET
22.09.05,08:26
ahojte, vsetci skusenejsi, velmi by som prosila o radu. zacinam so skladom v Omege a neviem si rady s cenami - priemernou skladovou cenou (rata mi to na 6 desatinnych miest) a s poslednou nakupnou cenou (rata mi to na 4 desatinne miesta) mozem to nejak nastavit? pretoze ak vytlacim prijemku mam tam nakupnu cenu uvedenu na 2 desatinne miesta, ale suma spolu nesedi - uvediem priklad - nak. cena za j. 5,89
mnozstvo 2000
spolu sk 11786,11
moze mi niekto poradit kde robim chybu?
vopred dakujem
nerobis nikde chybu je to skor chyba krasy v programe ze pri tlaci dokladov da len 2 des. miesta. ale uz v krose o tom vedia takze uvidime co s tym spravia
Alfa
28.09.05,06:28
Je to tak.S tym nenarobíš nič.Práve sklad nám robil najväčší problém v Omege.Prípadne najlepšie by bolo informovať sa u nich,ale u nás to zatial neodstránili.