Xatora
27.01.10,17:29
Som po operácii žlčníka 3 týždne (malé kamienky), popritom, že držím viacmenej dietu nafukuje ma, mám tlaky vpravo v podbrušku a hnačkovitú stolicu, okrem toho mi v minulosti zistili reflux žlče do žalúdka, ak máte niekto podobné problémy prosím poradte čo je vhodné jest
pasuliatko
27.01.10,19:11
Taci
27.01.10,19:34
Mám skôr otázku, ako ti to robili? Mňa to čaká v marci.
Xatora
28.01.10,07:47
Robili mi to laparoskopicky, na tretí den som bola doma a okrem trochu bolestivého vstávania z postele a líhania do postele to bolo OK, operácie sa vôbec netreba obávať.
Taci
28.01.10,11:42
O strach nejde, dobrovoľne som sa hlásil na operáciu, nechcem čakať až to bude kritické. Kritická bude diéta po operácii, som totižto maškrtný:)
bonita
29.01.10,16:44
Moj manzel si nasadil po op bodovu dietu - zbodol vsetko co videl a dodnes mu nic nerobi zle. Zle bolo pred op, ked sa po mastnom ozvali bolesti. Ja mam taktiez bez problemov, tiez nebola zlcnikova dieta. Treba skusat co vam nerobi zle. Tiez som si myslela ze po odstraneni zlcnika si uz nikdy nedam rezen a kvoli tomu som to odkladala. Treba sa len spociatku vyhybat zduvacim zeleninam a samozrejme velmi mastnym veciam, kym si telo zvykne, ze zasobaren zlce je uz prec a ide sa napriamo do criev.
Taci
30.01.10,07:39
Mne by mali "iba" odstrániť kamene, vlastne je to vraj iba nános, akési blato.