kimart
28.01.10,06:34
ahojte, mám 2x v oprave mob. telefón. No tento-krát už vyše 40- dní, keď sa idem opýtať do predajne, stále sa vyhovárajú, že nech vydržím... no ale ja už nemám dôveru v takýto prístup, najradšej by som odstúpila od zmluvy, mám nato nárok. Mám zapožičaný z predajne náhradný mob. ďakujem za odpovede
kyblik
28.01.10,08:39
kimart
28.01.10,09:23
Pardon, nie som dlho členom porady, ešte sa tak nevyznám
alaya1
28.01.10,10:03
ahojte, mám 2x v oprave mob. telefón. No tento-krát už vyše 40- dní, keď sa idem opýtať do predajne, stále sa vyhovárajú, že nech vydržím... no ale ja už nemám dôveru v takýto prístup, najradšej by som odstúpila od zmluvy, mám nato nárok. Mám zapožičaný z predajne náhradný mob. ďakujem za odpovede
Jednoznacne odporucam obratit sa SOI, ja som si reklamaciu za zle urobenu sluzbu u firmy nemohla vymoct za pol roka, aj sa mi vyhrazali navstevou "silnych"chlapcov. ked som to dala ako podnet na SOI vsetko bolo behom tyzdna vybavene k mojej spokojnosti.
Fero11
28.01.10,10:10
Myslim, ze v oprave staci spomenut SOI a oni to urychlia, ale max doba je 30 dni, tak neviem co robia ked to tam maju 40 dni
kyblik
28.01.10,10:14
Myslim, ze v oprave staci spomenut SOI a oni to urychlia, ale max doba je 30 dni, tak neviem co robia ked to tam maju 40 dni

FERO!!! som sa Ťa zľakol, fuj nemám rád takéto strašidelné obrázky...mimotemy aj káva mi akosi zhorkla...:confused:
Taci
30.01.10,19:48
Pokiaľ viem, SOI nemôže priamo zasiahnuť do reklamácie, resp. reklamačného procesu.
Zákon stanovuje 30 dní, pričom doba začína plynúť deň po podaní reklamácie, a počítajú sa aj soboty, nedele, teda nie len pracovné dni. Po uplynutí tejto doby ( 30 dní ) má zákazník právo na vrátenie peňazí, alebo na vydanie opraveného, plne funkčného výrobku. Výber je na zákazníkovi.
Ja som reklamoval posteľ a nechcel som peniaze, nakoniec mi ju opravil predajca na vlastné náklady, výrobca to odmietal opraviť.
Mgr.Shrek
30.01.10,20:14
Podľa § 18 ods. 4 zákona č. 250/2007 O ochrane spotrebiteľa ak nie je reklamácia vybavená do 30 dní od uplatnenia má spotrebiteľ právo od zmluvy odstúpiť.
Skutočne nevidím právny dôvod na takéto správanie predajcu.
Ako bolo spomenuté pohroz SOI a ak ti nedajú peniaze hneď, tak na nich tu SOI skutočne pošli.