nizuva
28.01.10,09:53
Ahojte poraďáci,

chcela by som vás poprosiť poraďte niaky dobrý kurz na jednoduché účtovníctvo + mzdy niečo také praktické do praxe. Viem že týchto tém je tu veľa ale nenašla som nič čo by mi pasovalo. Budem pracovať v programe POHODA, organizujú kurzy ale keďže potrebujem k tomu vysvetliť všetko čo kde ako zaúčtovať a kam zakladať a všetko potrebné pre prax, myslím že tento kurz by mi bol málo.
Na škole sme mali účto takže teóriu mám, ale myslím že škola do života veľa nedá, dôležitá je prax a takýto kurz hľadám prosím poraďte ak máte skúsenosti s niakym kurzom jednoduché účtovníctvo + mzdy.
Ďakujem:)
bv_alexandra
28.01.10,09:01
Ahojte poraďáci,

chcela by som vás poprosiť poraďte niaky dobrý kurz na jednoduché účtovníctvo + mzdy niečo také praktické do praxe. Viem že týchto tém je tu veľa ale nenašla som nič čo by mi pasovalo. Budem pracovať v programe POHODA, v pohode ti iba ukážu ako sa pracuje s program, nie samotné účtovné situcáie a kompletné vedenie JU. Ja si myslím že najlepšia škola je prax, len tá sa ťažko získava. Najlepšie by ti bolo keby si mala pri sebe niekoho znalého. organizujú kurzy ale keďže potrebujem k tomu vysvetliť všetko čo kde ako zaúčtovať a kam zakladať a všetko potrebné pre prax, myslím že tento kurz by mi bol málo.
Na škole sme mali účto takže teóriu mám, ale myslím že škola do života veľa nedá, dôležitá je prax a takýto kurz hľadám prosím poraďte ak máte skúsenosti s niakym kurzom jednoduché účtovníctvo + mzdy.
Ďakujem:)Jeden kurz však z teba účtovníčku neurobí, to je však len môj subjektívny názor. :);)
A ďalšia vec je aj to že na škole čo sa týka JU je to v podstate len o teorii a viacej sa venujú PU. :)
nizuva
28.01.10,09:29
dakujem Nika ja viem, ja som uz ako uctovnicka pracovala ale mala som len podnikatelsku cinnost a odvod DPH takze ake take zaklady mam