Daniela1010
28.01.10,10:56
Nejdete náhodou niekto na koncert skupiny Tokio Hotel do Prahy 15.3.2010? Idem tam ako dcérin doporovod a chcela by som sa opýtať ako to na takých koncertoch chodí a čo ma čaká z pohľadu rodiča.
Slayer666
28.01.10,17:15
Co by sa tam akoze malo diat?:D:D Proste pride par chalanov, co vyzeraju ako dievcata, budu sa snazit hrat a jeden sa pokusi aj spievat. Ziadne drogy, ani obety Satanovi ani nic take.:)
Silvernola
28.01.10,19:15
...a spústa hluku, vreskotu, piskotu a jačania.:confused: Oveľa viac než hudby.:D
buchač
28.01.10,21:15
Nejdete náhodou niekto na koncert skupiny Tokio Hotel do Prahy 15.3.2010? Idem tam ako dcérin doporovod a chcela by som sa opýtať ako to na takých koncertoch chodí a čo ma čaká z pohľadu rodiča.

Nervy , nervy ....

Výdavky na blbosti a nervy ...

Veľa ľudí , hukotu a nervy ...

Zabudol som na niečo ???

Ahááá ...pevné nervy ...;):D:D:D
Slayer666
28.01.10,21:29
...a spústa hluku, vreskotu, piskotu a jačania.:confused: Oveľa viac než hudby.:D

Ach ano, no snad si Tokio Hotel vezmu priklad z Beatles a prestanu pre ten neznesitelny jakot koncertovat.:D
arizona
29.01.10,06:10
...a spústa hluku, vreskotu, piskotu a jačania.:confused: Oveľa viac než hudby.:D
Máš aj pravdu, ale na koncertoch býva aj výborná atmosféra :)
pasuliatko
29.01.10,10:09
Co by sa tam akoze malo diat?:D:D Proste pride par chalanov, co vyzeraju ako dievcata, budu sa snazit hrat a jeden sa pokusi aj spievat. Ziadne drogy, ani obety Satanovi ani nic take.:)

no ja som si nie istá či sú to chlapci alebo dievčatká :D takže by som povedala niečo medzi...okrem toho o speve sa tam nedá moc hovoriť... :D:D jedine čo tak odpadávajúce puberťáčky čo budú jačať jak zmyslov zbavené, vrieskať... :D:D:D
buchač
29.01.10,13:00
no ja som si nie istá či sú to chlapci alebo dievčatká :D takže by som povedala niečo medzi...okrem toho o speve sa tam nedá moc hovoriť... :D:D jedine čo tak odpadávajúce puberťáčky čo budú jačať jak zmyslov zbavené, vrieskať... :D:D:D

...ako keby Miro Šmajdovie na pódiu stál ....

Plno falošného vreskotu , či na pódiu ....či v hľadisku.....škoda času a nehovoriac o peniazoch , alebo naopak ...
pasuliatko
29.01.10,23:33
...ako keby Miro Šmajdovie na pódiu stál ....

Plno falošného vreskotu , či na pódiu ....či v hľadisku.....škoda času a nehovoriac o peniazoch , alebo naopak ...

keby to bola skupina čo stojí aspoň za to...ale to puberťákom nevysvetlíš... v dnešnej dobe nie sú trvalé skupiny ako kedysi...a tak isto to bude aj s nimi...
a náhodou Šmajda je fasa :D:D
Slayer666
30.01.10,09:42
Nuz ale na koncertoch Beatles to vyzeralo rovnako - vsetky dievcence ich ignorovali, len pistali, zmyslov a rozumu zbavene. A kedze ich hudbu nikto nepocuval, tak aj prestali koncertovat (to je taky maly navrh pre Tokio Hotel).
buchač
30.01.10,13:55
keby to bola skupina čo stojí aspoň za to...ale to puberťákom nevysvetlíš... v dnešnej dobe nie sú trvalé skupiny ako kedysi...a tak isto to bude aj s nimi...
a náhodou Šmajda je fasa :D:D

mimotemy
....:D:D:D:D:D....a Šmajda je náhodou fasa f.. ;)

P.S.:
Ale ako iste vieš , ja vždy a všade vravím len sám za seba ...je to môj osobný názor , ktorý nikdy a nikomu nevnucujem ..:rolleyes:
bettylou
06.02.10,15:32
sorač ste trefne trapni. tokio hotel je super kapela, ...
inak foter bol pred rokmi so segrou na guns and roses a bolo to asi tak: 2 hod zoradení na strahove, čím ďalej tým viac ľudí. Potom už ju držal dve-tri hodiny "na koni" kým skončil koncert. ale bolo fajn, lebo ostatní sa tak tlačili, že mu ségru pomohli držať. Inak dosť dlho budú hrať predkapely, ale to si musíte odtrpieť, ak chcete vidieť kapelu. Inak by ste boli vzadu a videli len hlavy. Prajem príjemný umelecký zážitok. Apropo vyzlečte už tie železné košele názorov, iba vás zväzujú
Slayer666
06.02.10,15:50
Apropo vyzlečte už tie železné košele názorov, iba vás zväzujú

Asi som nepochopil, co tym myslis?:)