Genesis.SVK
28.01.10,12:30
ospraveldnujem sa ak som tuto otazku zle zaradil ale lepsie som to urobit nevedel.

Idem kupovat byt v Bratislave nieco lacne a dobre, poznate to :) ... vsimol som si ze celkom dobre ceny bytov su vo Vrakuni a Podunajskych biskupiciach len asi v tom bude nejaky hacik. Chcel by som sa spytat tych co byvaju v tejto oblasti ze ako sa im tam paci a ci by mi mohli tuto lokalitu odporucit.
willma
28.01.10,11:36
bývam vo Vrakuni od 1996 roku dokonca blízko "presláveného" Pentagonu a dá sa. Jediná ale nie nezanedbateľná nevýhoda je cesta ráno do práce a popoludní z práce - na tú treba pevné nervy.
ivka70
28.01.10,11:48
Byvam vo Vrakuni a som spokojna.
Velmi zavisi od presnej ulice, generalizovat tazko.
Ale autom do prace v centre chodim krizom cez Mlynske luhy /skratkou/ a som v centre aj v rannej spicke za 15 minut.
Cez Podunajske Biskupice sa mi zda ta cesta horsia /plnsia/.
Vyhoda MHD - trolejbusov je, ze aj z konecnej Cilizskej je to na autobusovu stanicu 20 minut, na vlakovu 30 minut.
Na opacnu stranu je blizko Avion a aj vyjazd na dialnicu na Zilinu.
Mne sa tam byva dobre.
a nevsimla som si nejaky vacsi vyskyt potulujucich sa obcanov ako v inej casti BA (byvala som v Petrzalke, v DNV)
hipi
29.01.10,07:55
ked som byvaol v Petrzalke, tak som ako kazdy iny nadaval na Vrakunu, ze tam by som byvat nikdy nesiel. Dnes tam byvam (osudu nerozkazes) a ako som tam spoznal ludi, tak zistujem, ze nikto z nich nie je nespokojny. Na Vrakunu a Biskupice nadavaju len ti, co tam nikdy nebyvali. Oproti Petrzalke, Karlovke, Dubravke, Ruzinove atd. je tu ovela mensia anonymita. Vela ludi sa boji pentagonu, dole priamo v pentagone je podnik, do ktoreho chodievam, v noci idem sam domov tmavou ulicou za pentagonom a este sa mi tam nikdy nic nestalo.
Vo Vrakuni s ale pozeraj na parkovanie, to je tam strasne velky problem v niektorych castiach. Ja nastastie byvam v casti, kde je to ok, dokonca lepsie ako v Petrzalke, kde som mal uz o 18-19:00 problem najst miesto.
plada
29.01.10,08:21
Bývam vo Vrakuni od roku 1989, teda dosť dlho, tiež som sem ísť bývať nechcela, ale je tu celkom fajn, a to bývam vzdušnou čiarou dvesto metrov od Pentagonu. Ja myslím, že tu naozaj nie je taká anonymita ako v Petržalke, tam som tiež bývala, pred dvadsiatimi piatimi rokmi, no nechcem nikoho uraziť, možno sa to zmenilo. Ale myslím, že všetko je o ľuďoch. Aj my sme mali problém s feťákmi, vyriešil to jeden elektromagnetický zámok, už desať rokov je to pohoda. Parkovanie je problém, ale vyriešili sme to platením parkovacieho miesta.
Rozhodnutie je na Tebe.
Plada
Excise Duty
29.01.10,08:46
Nuž, ja bývam vo Vrakuni už od r. 1976 a všetko je OK. Je nás tu veľmi veľa, čo sme tu dostali byty na základe demolačiek v Starom meste a časť pôvodných obyvateľov Vrakune a Podunajských Biskupíc, je to v pohode a dianie sa nijako nevymyká z rámca diania v iných mestských častiach.
Genesis.SVK
31.01.10,16:39
Dakujem vsetkym za prispevky. Ja som sa osobne bal Vrakune a Podunajskych hlavne kvoli tym zacpam co tam su rano a poobede. Som z Petrzky ale co sa tyka zacp mame to tu tiez a co a tyka parkovania to je problem vsade.