jales
28.01.10,14:05
V zmysle § 48 ods. 2 ZP
Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na tri roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci troch rokov najviac jedenkrát.

S účinnosťou od 1.3. by mala platiť táto zmena
Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na dva roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci dvoch rokov najviac dvakrát.

V HN z 23.10.2009 je k tejto zmene takéto vysvetlenie
Reťaziť prácu môžete šesť rokov.
Ak raz vznikne medzi zamestnávateľom a zamestnancom platný pracovný pomer, a tento je dohodnutý na dobu určitú, maximálne ho možno dohodnúť na obdobie dvoch rokov. Takto dohodnutý pracovný pomer je možné predĺžiť najviac dvakrát za sebou, a to vždy najviac na ďalšie dva roky. V podstate takto je možné dohodnúť pracovný pomer maximálne na šesť rokov, teda prvý raz na dva roky a potom ešte dvakrát na dva roky.

Ozaj sa táto zmena ZP takto vysvetľuje. Nejako mi to k tomu zneniu nesedí.
Ďakujem
Nutricia
28.01.10,13:22
raz som bola na školení kde prednášajúca sama upozornila denník na takýto komentár k zákonu a dostala odpoved, že ten komentár je písaný pre laickú verejnosť nie pre tých čo tomu rozumejú.
inak je to "haluz"
Chobot
28.01.10,15:08
V zmysle § 48 ods. 2 ZP
Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na tri roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci troch rokov najviac jedenkrát.

S účinnosťou od 1.3. by mala platiť táto zmena
Pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na dva roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno predĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci dvoch rokov najviac dvakrát.

V HN z 23.10.2009 je k tejto zmene takéto vysvetlenie
Reťaziť prácu môžete šesť rokov.
Ak raz vznikne medzi zamestnávateľom a zamestnancom platný pracovný pomer, a tento je dohodnutý na dobu určitú, maximálne ho možno dohodnúť na obdobie dvoch rokov. Takto dohodnutý pracovný pomer je možné predĺžiť najviac dvakrát za sebou, a to vždy najviac na ďalšie dva roky. V podstate takto je možné dohodnúť pracovný pomer maximálne na šesť rokov, teda prvý raz na dva roky a potom ešte dvakrát na dva roky.

Ozaj sa táto zmena ZP takto vysvetľuje. Nejako mi to k tomu zneniu nesedí.
Ďakujem

Nejaký málo iniciatívny redaktor to zle pochopil a potom napísaním chybného článku napácha takéto škody...