mirusiatko
28.01.10,15:28
Ahojte všetci,
chcela by som vás poprosiť o pomoc pri zariaďovaní (resp. pri tvorbe) spálne v 3-izbovom byte. Prešla som si všetky rubriky, popozerala kvantum internetových stránok, ale žiaľ, nič nám nevyhovuje, nakoľko väčšina spální potrebuje "big" rozmery... my môžeme disponovať s miestnosťou o rozmere 2,5 x necelé 4 m (do spálne potrebujem vtesnať manželskú posteľ, postieľku, vstavanú skriňu a komodu pre malého). Neviem si rady, kam čo umiestniť, ako rozložiť nábytok, farba stien (aby celá izba na nás nepadala)... A ešte by som sa chcela opýtať, či by sa do takejto mini-spálničky hodili niky a viac druhov osvetlenia (nakoľko som na svetlách "závislá"). Ďakujem pekne za rady...
58vlasta
28.01.10,14:44
Videla som - pod oknom manželské postele, sú aj užšie - 140 cm, pri posteliach postielka. Za ňou komoda a na protiľahlej stene oproti okna skrine. Nad posteľami dve poličky na knihy a obrazy.Pod poličkami svietidlá na nočné svietenie. Aj nad komodou polička pre drobné veci pre dieťa. Oproti posteliam na vrchej stene primontované skrinky po celej dĺžke steny. Pod tieto skrinky sa dajú namontovať bodové svetlá...
BXLmiami
28.01.10,15:08
Poskladaj si ju na mieru z Ikey.Tak môžeš dať aj komodu pre malého do priestoru vstavanej skrine nejako na vysúvanie a na ukladanie využiť aj priestor pod posteľou.
220870
28.01.10,15:20
mirusiatko
31.01.10,11:32
Veľmi pekne ďakujem za rady, pozrela som i tú spomínanú stránku, veľmi inšpiratívne. Ešte raz, vrelá vďaka.
malyklaun
31.01.10,17:21
my mame spalnu 2,75 m x 4 m a mame tam skrinu, 1,4 x 2,6 x 0,8
potom tam mame postel 1,9x2,1m (matrac 180x200) komodu 1,2x0,85x0,45 a su tam balkonove dvere. Takze uz len vtesnat detsku postielku a je to v suchu, ak chcete poslem na mail fotky, resp podorys