jana987
28.01.10,17:23
ahojte.presne toto by som potrebovala vyriesit.zijeme v bytovom dome.nikto z nas nevlastni psa.zato mame male deti,ktore sa tmolia von okolo plotika.ten vsak musim cistit a dezinfikovat,pretoze "milovnici "psov zo susednych bytovych domov ich na prechadzkach nechaju kludne ocikat aj nas pozemok a plotik.a to je este ten menej viditelny dokaz ich navstevy!tabulky zo zakazmi,a okrikovanie,ani prosby aby sli inam nezaberaju.da sa to vyriesit nejakym dlhotrvajucim postrekom?
privát
28.01.10,18:12
je jeden postrek, dostať ho v záhradkárstve. Má odpudzovať psov aby neocikávali kvetiny a okrasné kríky. Kúpila si ho kamarátka ako ochrániť svoju okrasu v záhradke pred svojim psím miláčikom. Bezvýsledne, nepomohol, možno jeden deň.
Myslím si, že na to neexistuje nič, tobôž žiaden postrek. Mne tiež ocikávajú plot susedovie psy, už mi chytá hrdza. Susedia si ich pustia len tak pobehať a mňa triafa šlak. Už sa zmierujem s tým, že po rokoch budem musieť vymieňať plot.
wabi
28.01.10,18:56
Tiež vás asi nepoteším. :( Ak je to na psoch, tak im v tom nezabránite.
Ak sú psi na vodítku a je to vinou ich pánov, Tak si s nimi treba rozumne pohovoriť, že by sa im to tiež nepáčilo, keby ste im robili niečo čo im vadí, napríklad hádzali po nich z balkóna hnilé ovocie a vajíčka.;)
Kedysi dávno, keď mi chodil napitý magor robiť pod okno bordel tak som to takto dokázal vyriešiť, keďže predchádzajúci ustny dohovor účinný nebol, tým vás na to nechcem navádzať, je to niečo iné a asi by to tiež nefungovalo.:mee: