Dado240
28.01.10,21:38
Zdravím!
Mohol by mi niekto poradiť? Mám laptop s programom Win7 a program Outlok sa mi otvorí. Zadal som emailové kontá a keď kliknem na Odoslať alebo prijať, tak sa objaví tabuľka " Operácia zlyhala. Objekt sa nedá nájsť.
Díky moc!
jojom
31.01.10,08:44
Máš zadané správne všetky potrebné veci na nakonfigurovanie konta dore? Ako pop3, smtp porty. A hlúpa otázka: pripojenie k sieti funguje?
Dado240
01.02.10,18:26
Nastavoval som to ,tak ako Outlook Express na starom PC, tam to funguje. Pripojenie na Net funguje, ale neviem či to treba nastaviť aj na Outlooku
jojom
01.02.10,19:59
pop, smtp porty a pod. napíš kde máš mail, lebo ináč je to ako hádanie z vešteckej gule ( oblúbený výraz niektorých ludí - a mne sa páči ). A skúsime Ti niečo popísať.
PaloPa
02.02.10,08:09
pop, smtp porty a pod. napíš kde máš mail, lebo ináč je to ako hádanie z vešteckej gule ( oblúbený výraz niektorých ludí - a mne sa páči ). A skúsime Ti niečo popísať.

Súhlasím. A ešte okrem toho použitý antivírus (napr. ESS), firewal ...
Skrátka všetko, čo by mohlo blokovať nejaké porty.

Podľa info vyššie (na starom je to pri rovnakom nastavení OK), to bude blokovať niečo mimo Outlloku

Palo
Dado240
04.02.10,07:11
Mám kontá na atlase, seznam, zoznam, orange a to mi na starom funguje ok, podla toho om nastavoval aj na novom PC, antivirus Avast,pozeral so Defender, ale nie je tam blokované nič, aj v bráne firewall som to povoloval, neviem...
Dado240
06.02.10,13:13
a ešte som skúšal, aj iné programy na stahovanie emailov, ani jeden mi nefunguje.
jojom
06.02.10,13:29
A dá sa Ti prihlásiť na servery kde máš mailové kontá cez webový prehliadač?
Dado240
07.02.10,04:45
To sa prihlásim normálne, môže byť, že na server sa zapíše číslo PC a druhému PC to nedovolí?
jojom
07.02.10,07:50
To sa prihlásim normálne, môže byť, že na server sa zapíše číslo PC a druhému PC to nedovolí?

Nie to určite nie. Je úplne jedno z akého pc sa prihlásiš na server. Ak sa dá prihlásiť na server tak je ešte niekde chyba v pc.

Edit: TAk som si skúsil teraz nainštalovať outlook 2007 ( používam iného mail klienta ) bez problémov hneď stahoval správy zo serveru nič som nemusel zvlášť nenastavovať.
Ešte ma napadá jedna vec, nemáš náhodou skúšobnú verziu 2007-čiek?
Skús mail klienta Operu.
Alebo skús všetko odinštalovať, reštart pc a znovu nainštalovať s5.
A už potom neviem čo by to mohlo byť, ak máš všetko dobre nastavené.