fferi12
29.01.10,11:56
Ahoj mam nejaké volne fin,a chcel by som zacat prevadz. požickaren,nemate susenosti...?? hlavne ako zabezp.navratnost, v pripade platobnej neschopnisti klienta ,a ake je rucenie.

F.M.
Tomáš_sh
29.01.10,13:59
Zdravim
Moznomimotemyale, asi je to nemysel. Pred casom tu bola myslim rozoberana leasingovka a dotycnemu bolo poradene nepremyslat nad niecim podobnym.

Musis si uvedomit ze poskytovanie poziciek nieje lahka zalezitost, niesi bankova institucia, nemas za sebou tymy pravnikov, ako budes pripadne vymahat splacanie pozicky? Banky zarabaju na tom ze poziciavaju obrovske objemy penazi- a to je len jeden zdroj ich prijimov. Ty velky objem penazi nemas a velke uroky si hadzat nemozes, lebo ta obvinia z uzery. Zisk je teda mizivy ak vobec nejaky je. Je tu samozrejme aj inflacia, vsak.

Asi bude lepsie ak sa zameras na nejaky iny sposob podnikania, tolko moj skromny nazor

Ahoj
Lianka
29.01.10,16:57
Toto je dnes najtazsie:


hlavne ako zabezp.navratnost, v pripade platobnej neschopnisti klienta ,a ake je rucenie.

Mozno vidis aj vo svojom okoli, ale najma tu na Porade tisice prispevkov o exekuciach prave z dovodu napoziaciavanych penazi.
saymon
31.01.10,20:53
ahoj.zaujímalo by ma to.možeš ma kontaktovať,napíš mi tu spravu napr.nech sa na to sukromne pozrieme.zdravim