Alyssa
29.01.10,17:44
neviem ako to mám napísať....keď si prezerám stránky a zobrazím si napr. nejaký inzerát a chcem poslať link kamarátke na skype na tento obrázok, kde ho mám hľadať...alebo kedzsi sa zobrazoval v tom úzkom pásiku google vpravo hore ale teraz nie, neviem čo sme spravili,,,neviete ako to tam dám naspäť....dik
salvosko
29.01.10,17:19
Aku pouzivas prehliadac?
Aku verziu? (ak vies)
Aku jazykovu mutaciu?
Alyssa
29.01.10,17:51
ó bože, prehliadač internet explorer, neviem čo je jazyková mutácia a neviem ani aká to je verzia.
domenico.office
29.01.10,17:53
Klik pravým na link, kopírovať adresu odkazu a v Skype klik pravým a vložiť. V IE klik pravým kopírovať odkaz.....
buchač
29.01.10,17:55
neviem ako to mám napísať....keď si prezerám stránky a zobrazím si napr. nejaký inzerát a chcem poslať link kamarátke na skype na tento obrázok, kde ho mám hľadať...alebo kedzsi sa zobrazoval v tom úzkom pásiku google vpravo hore ale teraz nie, neviem čo sme spravili,,,neviete ako to tam dám naspäť....dik

....práca s myškou ....

- označiť link
- kopírovať link
- vložiť link .......................do skype ...príjemca správy si ho otvorí vo svojom prehliadači ...buď mu ho otvorí automaticky , alebo si ho skopíruje do okna ..

Teda .... aspoň ja to tak robím....rýchlo a jednoducho ......či ....? ;)
Alyssa
29.01.10,17:59
toto viem, lenže ja neviem kde mám ten link hľadať nezobrazuje sa mi tu, kedzsi áno, ale zyzol...kukala som to teraz cez operu, tam to je lenže ten prehlaidač nepoužívam lebo som zvzknutá ne explorer...len sa mi tu ten link nezobrazuje neviem prečo....akože som na nejakej stránke a nikde v lište bz sa mi malo zobrazovať http.......
TomasHC
29.01.10,18:05
Asi myslis adresu obrazku v "pop-up" okne. Preloz si toto:
My Address bar has disappeared. Where is my address bar? How can I restore my missing Address Bar in Internet Explorer (get address bar back)?

The Address bar may be missing (lost) in Internet Explorer 6.x if the Toolbar settings are set to remove the Address bar, or if there is a problem with a registry key.
To restore the missing address bar (show address bar/display disappeared address bar), you can change the Toolbar settings or delete the WebBrowser registry key.

To change the Toolbar settings:
• Start Internet Explorer, click View and then point to Toolbars.
• If there is not a check mark next to Address Bar, click Address Bar to place the check mark. If there is a check mark next to Address Bar, click Address Bar to remove the check mark, and then click Address Bar to place the check mark.
• If the Address bar is in the upper right corner and not available, right-click Address, and then click Lock the Toolbar to remove the check mark.
• Click Address, and then drag the Address bar where you want it.

If it doesn't work, you can delete the WebBrowser registry key.

To delete the WebBrowser registry key:
• Click Start Select 'Run' from the 'Start' menu.
• In the Run dialogue box type 'regedit' and click 'OK'.
• Locate the following registry key HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar
• Right-click the WebBrowser key, click Delete, and then click Yes.
• Open Internet Explorer and then select View -> Toolbars. The toolbar default settings are restored.
Alyssa
29.01.10,18:29
no som si to preložila a dopracovala ešte tam píšu, že to môžem pretihnuť kam potrebujam, tak to idem skúsiť....diki veľmi.
Alyssa
29.01.10,18:29
dopracovala som sa k tomu---opravujem sa