ivankoo.iv
30.01.10,21:01
prosím, poradí mi niekto. Mám ukončenú predškolskú ped. Bc a pracujem v Detskom domove, som nekvalifikovaná, poradte mi prosím ako mám postupovať aby som bola kvalifikovaná. Najradšej by som študovala špeciálnu ped. Mgr., ale vyzerá to tak, že z môjho odboru nemám šancu sa tam dostať. Či mi ostáva študovať pekne od začiatku Bc alebo je aj dáka iná možnosť. ďakujem
zdenka131
31.01.10,04:07
Želám pekný deň. Nepoteším Ťa, kvalifikačné predpoklady pre prácu vychovávateľa podľa vyhlášky 437/2009 nespĺňaš. Uchádzač o magisterské štúdium špeciálnej pedagogiky musí mať skončené bakalárske štúdium v odbore špeciálna pedagogika. Pokiaľ chceš zostať pracovať v detskom domove, nezostáva Ti nič iné, ako študovať špeciálnu pedagogiku.
miramax1
31.01.10,07:20
prosím, poradí mi niekto. Mám ukončenú predškolskú ped. Bc a pracujem v Detskom domove, som nekvalifikovaná, poradte mi prosím ako mám postupovať aby som bola kvalifikovaná. Najradšej by som študovala špeciálnu ped. Mgr., ale vyzerá to tak, že z môjho odboru nemám šancu sa tam dostať. Či mi ostáva študovať pekne od začiatku Bc alebo je aj dáka iná možnosť. ďakujem
Z predškolskej pedagogiky Bc. sa nedá študovať Mgr. špeciálna pedagogika.
ivankoo.iv
01.02.10,09:45
Dakujem pekne