ladore
31.01.10,10:28
dobrý deň,
prosím Vás viete mi niekto poradiť, s kolegyňou by sme si chcelli otvoriť malú čajovňu, alebo kaviarničku. Čo všetko je k tomu potrebné, aký druh živnosti a pod. veci, ja mám výučný list aj maturitu v tomto obore, ale kolegyňa nie.
Aký postup sa volí, keď budeme ako spoločníčky. Ďakujem veľmi pekne
warrior
31.01.10,21:09
ahoj, v akom meste to má byť? moja sestra pomáhala pri viacerých kaviarňach na začiatkoch, tak by možno vedela pomôcť aj vám....ahojky
ladore
01.02.10,04:17
ahoj, sme z Martina - za každú radu som vďačná, nakoľko sa musíme začať starať samé o seba, lebo trvalá práca ide dolu vodou, a nechceme aby naša kaviareň dopadla rovnako.
ahojky
nathallie
02.02.10,12:14
Tak ja uz som vo finalnej faze, tesne pred otvorenim kaviarne ... Takze najprv je treba rozhodnut, ako chcete podnikat. Ci budete obidve zivnostnicky a vytvorite si zdruzenie FO, alebo obe zalozite jednu s.r.o. Neviem, co konkretne ta zaujima? Ci administrativne veci - teda papiere a povolenia, alebo prakticke veci ohladne vybavenia kaviarne.
ladore
03.02.10,04:31
Dobrý deň nathallie, potrebujem všetky informácie ak Vás to nezaťaží, aj papierové aj praktické-viem, že je to na dlhšie tak na mail to bude lepšie a ešte ma zaujalo ako by to fungovalo, keby sme mali živnosť obe a ako s.r.o.
moc Ďakujem