tiger111
31.01.10,11:06
hladal som hladal,ale taketo nieco som tu nenasiel............................ Mozete napisat kto ma akej hrubky mur, a zateplenie+aky material pouzil,ci ma bungalov,alebo poschodak ....kedy dostaval a ci nema velke uniky tepla,alebo zimu.....cize ci by po nejakom case niekto zmenil hrubku nosn.murov,alebo riesil inak zateplenie....DAKUJEM
TomasHC
31.01.10,10:31
mimotemy Velmi slabo si hladal :(
tiger111
31.01.10,10:36
mimotemy Velmi slabo si hladal :(
ono jasne ze to tu je,ale rozpisane hore dole v kazdej teme nejaky nazor......takto by to bolo lepsie pokope-si myslim ....a chcel som aj nazor na spokojnost po urcitej dobe
TomasHC
31.01.10,14:52
Vsetko je to take strasne relativne a individualne, ze je to zbytocne pisat na jednu kopu...
alltracboy
31.01.10,16:03
to nedas nikdy na kopu, lebo z kazdej temy vznikne nakoniec mix roznych nazorov.
ski555
31.01.10,17:24
to nedas nikdy na kopu, lebo z kazdej temy vznikne nakoniec mix roznych nazorov.
to je tu častokrát,niekto napíše názor a desať ďaľších ho sprdne,ale k danej téme sa nevyjadria:)
tiger111
31.01.10,17:29
to nedas nikdy na kopu, lebo z kazdej temy vznikne nakoniec mix roznych nazorov.
presne o to ide...mix nazorov......ak sa kazdy ovladne a napise len nazor na svoj dom a nebude komentovat ineho ,tak to bude ok
pivko
31.01.10,17:38
presne o to ide...mix nazorov......ak sa kazdy ovladne a napise len nazor na svoj dom a nebude komentovat ineho ,tak to bude ok
Ja som začal stavať 10/2009 a od vtedy som na porade aj 3hod denne a študujem. Vytvoril som si jeden dokument vo worde a tam ukladám všetky rozumné a poučné názory od základov murovania izolácii strechy atd. Tak nebuď lenivý a študuj o zateplovaní je tu toho až až ;)
alltracboy
31.01.10,18:01
ja len ze nema zmysel zakladat novu temu kde sa bude nieco zhrnat, lebo sa sem bude pisat len to co sa uz asi napisalo, navyse to aj tak nebude za chvilu prehladne
tiger111
01.02.10,09:53
ja len ze nema zmysel zakladat novu temu kde sa bude nieco zhrnat, lebo sa sem bude pisat len to co sa uz asi napisalo, navyse to aj tak nebude za chvilu prehladne
mas pravdu ako vidim...ale keby kazdy nepisal preco by tato tema nemala byt ,a podobne hluposti,tak by to ostalo prehladne........ale zatial 10 odkazov je uplne mimo temy-takze ani sa necudujem
alltracboy
01.02.10,10:01
poziadaj admina nech to premaze, alebo vymze a sprav novu temu. Malo by to zmysel ak by si to mohol moderovat.