duky74
31.01.10,13:50
Dobrý den, zistil som,že naši rodičia majú dlhy skoro 1mega. Vlastnia malí domček. Mám ešte brata v Írsku(nie ala zákon) a setru. Chceme im pomoct. Ja žijem v Čechách, brat v Írsku pracuje a sestra už žije svojim životom. rozmýšlali sme že by si niekto z nás zobral americkú hypotéku ale??? Skúsi nám niekto poradit ako s toho von. Ďakujem všetkým kto my odpíšu.
kaco11
01.02.10,20:15
nerozumiem ti moc dobre. maju dlh. nevladzu splacat ci je to len nezistna pomoc deti a ty chces vediet najlepsi bankovy produkt?
Chobot
02.02.10,07:43
Dobrý den, zistil som,že naši rodičia majú dlhy skoro 1mega. Vlastnia malí domček. Mám ešte brata v Írsku(nie ala zákon) a setru. Chceme im pomoct. Ja žijem v Čechách, brat v Írsku pracuje a sestra už žije svojim životom. rozmýšlali sme že by si niekto z nás zobral americkú hypotéku ale??? Skúsi nám niekto poradit ako s toho von. Ďakujem všetkým kto my odpíšu.

Čo konkrétne potrebuješ vedieť, Ako znie tvoja otázka?

Ak im chcete pomôcť, tak zožeňte peniaze a vyplaťte tie dlhy. Je jedno, odkiaľ si zoberiete úver, môžeš aj tú hypotéku.
Laco-monter
02.02.10,07:59
Čo konkrétne potrebuješ vedieť, Ako znie tvoja otázka?

Ak im chcete pomôcť, tak zožeňte peniaze a vyplaťte tie dlhy. Je jedno, odkiaľ si zoberiete úver, môžeš aj tú hypotéku.

Existuje,ešte jedná nie veĺmi etická možnosť:

Prepísať domček na niekoho z rodiny, aby keď nesplácajú dlhy a príde exekucia aby oň neprišli.

Exekutor može zobrať niekomu,len to čo má.
Čo nemá to mu zobrať nemože.

Na Slovensku je XY ĺudí,čo nesplatili svoje dlhy,lebo oficialne nič nevlastnili a nebolo možné im nič zobrať.