nano
22.09.05,20:27
Chcem Vás poprosiť o radu.Vyvážam tovar do Rakúska a neviem,či je k tomu potrebné vypísať nákladný list-CMR.Ak áno,môžem si ho z nejakej stránky stiahnuť,potrebujem to dosť súrne.Ďakujem.
vladan
22.09.05,18:36
nano, do Rakúska to nesieš ty, alebo nejaký dopravca? ... lebo väčšinou majú dopravcovia už pripravenú CMRku (opečiatkovanú dopravnou spoločnosťou) a ty tam dopĺňaš iba niektoré kolonky
nano
22.09.05,18:42
Prepravca je z Rakúska,ja vyvážam len tovar.Vieš mi k tomu ešte povedať niečo bližšie?
vladan
22.09.05,19:01
hm, my máme väčšinou slovenského prepravcu ... neviem, či bude mať CMR, ale mal by mať ... skús aj stránku www.statistics.sk , možno tam nájdeš tlačivo
ilona
23.09.05,05:27
To CMR naozaj musí byť pri vývoze tovaru? K čomu to slúži?
vladan
23.09.05,05:49
... zásielky sú poistené v zmysle ustanovení Dohovoru CMR (Medzinárodný nákladný list)

Dohovor CMR
1. rozsah platnosti
Určuje podmienky prepravy v medzinárodnej cestnej doprave a to:
- upravuje medzinárodný nákladný list
- zodpovednosť dopravcu za tovar
- postup pri uplatňovaní náhrady za škodu na tovare

Dohovor CMR sa vzťahuje na každú prepravnú zmluvu a platí na celú trasu prepravy.

2. Medzinárodný nákladný list (CMRka)
Je dokladom o uzavretí prepravnej zmluvy, vyhotovuje sa v trojfarebnej odlíšených origináloch.

3. Povinnosti dopravcu
- odborne prevziať zásielku - zabezpečiť ju na nákladnom priestore, kontrolovať prekročenie max. hmotnosti pri nakládke (24 ton), kontroluje správnosť údajov, vzhľad a stav obalu,
- dopravca zodpovedá za činnosť svojich pracovníkov, za zásielku od jej prevzatia až po odovzdanie, za stratu, poškodenie, za prekročenie dodacej lehoty

4. náhrada škody
Ak má dopravca povinnosť nahradiť škodu, výška náhrady sa vypočíta z ceny tovaru pri nakládke.
Eva99
23.09.05,05:49
To CMR naozaj musí byť pri vývoze tovaru? K čomu to slúži?CMR bol potrebný kvôli colnici, teraz ho už nikto nevyžaduje. Čo neznamená, že sa nepoužíva... Šofér pri prechode hranicami musí predložiť, čo, od koho, komu a v akej hmotnosti vezie, ale či to bude na dodacom liste alebo CMR, to je jedno. Ale využíva sa najmä v prípade využitia prepravcu...
Takže v skratke - nie, nie je potrebný.
ilona
23.09.05,05:52
Ďakujem ,zase som o niečo múdrejšia.
toni
23.09.05,06:23
CMR Kúpiš v predajni šeft, Moto plus /česmad / stáčí 5list. Dopravcovia CMR využívajú aj v únii.
Gituška
23.09.05,09:19
Len by som chcela dodať, že aj keď je to rakúsky prepravca, ale CMR mať bude on, spoň mal by ho mať. CMR majú všetky EÚ štáty. CMR potrebuješ aj k daňovej kontrole od nás ho pýtali.
vladan
23.09.05,09:37
Len by som chcela dodať, že aj keď je to rakúsky prepravca, ale CMR mať bude on, spoň mal by ho mať. CMR majú všetky EÚ štáty. CMR potrebuješ aj k daňovej kontrole od nás ho pýtali.od nás daňová kontrola pýtala "doklad o zaslaní/prevzatí tovaru", čo môže byť CMR alebo dodací list alebo iný doklad o prevzatí ...
ewap
26.03.06,19:36
Dobrý večer. Nenašiel niekto medzičasom tlačivo CMR ?

Môže sa používať aj čiernobiele, vytlačené doma, alebo musí byť originál? Ďakujem
dana9
27.03.06,06:18
CMR bol potrebný kvôli colnici, teraz ho už nikto nevyžaduje. Čo neznamená, že sa nepoužíva... Šofér pri prechode hranicami musí predložiť, čo, od koho, komu a v akej hmotnosti vezie, ale či to bude na dodacom liste alebo CMR, to je jedno. Ale využíva sa najmä v prípade využitia prepravcu...
Takže v skratke - nie, nie je potrebný.

Trošku by som to upresnila:
Dohovor CMR sa vzťahuje na každú zmluvu o preprave
zásielok za odplatu cestným vozidlom, ak miesto prevzatia zásielky
a predpokladané miesto jej dodania, ako sa uvádza v zmluve, ležia
vo dvoch rôznych štátoch, z ktorých aspoň jeden je zmluvným štátom
tohto Dohovoru. Toto ustanovenie platí bez ohľadu na trvalé
bydlisko a štátnu príslušnosť strán.

Zároveň však platí, že:
Dokladom o uzavretí prepravnej zmluvy je nákladný list. Ak
nákladný list chýba, ak má nedostatky alebo ak sa stratil, nie je
tým existencia alebo platnosť prepravnej zmluvy dotknutá
a vzťahujú sa na ňu aj naďalej ustanovenia tohto Dohovoru.
heja3
28.04.06,10:48
Ja CMR dávam dopravcovi, ktorý nám vyváža tovar do EÚ.
Keď k nám príde tovar z EÚ väčšinou nemajú CMR, lebo nám ho vozí šofér tej firmy od ktorej máme tovar. Tomu len potvrdzujem obchodný dokument.
Teraz neviem, či mám vyžadovať CMR aj od nich. Prosím, kto by mi vedel pomôcť?
kalkulka
02.05.06,05:37
Ja CMR dávam dopravcovi, ktorý nám vyváža tovar do EÚ.
Keď k nám príde tovar z EÚ väčšinou nemajú CMR, lebo nám ho vozí šofér tej firmy od ktorej máme tovar. Tomu len potvrdzujem obchodný dokument.
Teraz neviem, či mám vyžadovať CMR aj od nich. Prosím, kto by mi vedel pomôcť?
CMR by malo byť v prípade medzinárodnej prepravy vždy. Veď na CMR sa píšu všetky údaje o tovare odkiaľ kam je prepravený, množstvo tovaru a potvrdzuje sa na nej aj prevzatie tovaru. Je to dôležitý dokument, ktorý preukazuje dodanie tovaru do zahraničia alebo zo zahraničia k nám. Túto CMR by ste mali mať, či už dodávate tovar zo Slovenska niekam, alebo mali by vám dávať kópiu CMR aj pri dodaní tovaru vám zo zahraničia. Je to potrebné mať aj z hľadiska DPH. CMR je originálny doklad, ktorý má myslím 6 originálnych kópii, tak neviem, či je správne mať nejaký iný doklad stiahnutý alebo prekopírovaný. Je to na tvojom posúdení.
vvalky
02.01.07,09:03
Dobry den, prosim Vas vedel by mi niekto poradit ohladne CMR. Potrebovala by som vediet, kto zodpoveda za spravnost udajov v CMR. Ten kto ich vypisuje?Odosielatel alebo dopravca?
dana9
02.01.07,09:25
Dobry den, prosim Vas vedel by mi niekto poradit ohladne CMR. Potrebovala by som vediet, kto zodpoveda za spravnost udajov v CMR. Ten kto ich vypisuje?Odosielatel alebo dopravca?


Čl.6

1. Nákladný list musí obsahovať tieto údaje:

a) miesto a dátum vystavenia,
b) meno a adresu odosielateľa,
c) meno a adresu dopravcu,
d) miesto a dátum prevzatia zásielky a miesto jej určenia,
e) meno a adresu príjemcu,
f) obvyklé pomenovanie povahy prepravovanej veci a druh obalu;
pri veciach nebezpečnej povahy ich všeobecne uznávané
označenie,
g) počet kusov, ich zvláštne značky a čísla,
h) hrubú váhu zásielky alebo iným spôsobom vyjadrené množstvo
tovaru,
i) náklady spojené s prepravou (dovozné, vedľajšie poplatky, clá
a ostatné výdavky vznikajúce od okamihu uzavretia zmluvy až do
vydania zásielky),
j) pokyny potrebné pre colné a iné úradné konania,
k) údaj o tom, že preprava aj napriek akejkoľvek opačnej doložke
podlieha ustanoveniam tohto Dohovoru.

2. Nákladný list musí obsahovať prípadne ešte tieto údaje:

a) zákaz prekládky,
b) výdavky, ktoré preberá na seba odosielateľ,
c) výšku dobierky, ktorá sa má vyberať pri dodaní zásielky,
d) cenu zásielky a sumu vyjadrujúcu osobitný záujem na dodaní,
e) pokyny odosielateľa dopravcovi týkajúce sa poistenia zásielky,
f) dohodnutú lehotu, v ktorej sa má preprava uskutočniť,
g) zoznam dokladov odovzdaných dopravcovi.

3. Strany môžu zapísať do nákladného listu ešte aj iné údaje,
ktoré pokladajú za užitočné.

Čl.7

1. Odosielateľ zodpovedá za všetky výdavky a škody, ktoré
vzniknú dopravcovi v dôsledku nepresnosti alebo neúplnosti

a) údajov uvedených v článku 6 ods. 1 písm. b), d), e), f), g),
h), a j),
b) údajov uvedených v článku 6 ods. 2,
c) všetkých ostatných údajov alebo pokynov, ktoré dal pre
vystavenie nákladného listu alebo za účelom ich zaznačenia do
nákladného listu.

2. Ak dopravca zapíše na žiadosť odosielateľa do nákladného
listu údaje uvedené v odseku 1 toho článku, predpokladá sa, ak sa
nedokáže opak, že konal v mene odosielateľa.

3. Ak nákladný list neobsahuje údaj uvedený v článku 6 ods. 1
písm. k), zodpovedá dopravca oprávnenému za všetky výdavky a škody
vzniknuvšie na základe tohto opomenutia.

Čl.8

1. Pri prevzatí zásielky na prepravu dopravca preskúma

a) správnosť údajov v nákladnom liste o počte kusov a o ich
značkách a číslach,
b) zjavný stav zásielky a jej obalu.

2. Ak dopravca nemá vhodné prostriedky, aby mohol preskúmať
správnosť údajov uvedených v odseku 1 písm. a) tohto článku,
zapíše do nákladného listu výhrady aj s ich odôvodnením. Tak isto
musí odôvodniť všetky výhrady, ktoré urobil voči zjavnému stavu
zásielky a jej obalu. Tieto výhrady nezaväzujú odosielateľa, iba
ak ich v nákladnom liste výslovne uznal.

3. Odosielateľ má právo žiadať od dopravcu preskúšanie hrubej
váhy zásielky alebo jej množstva vyjadreného iným spôsobom. Môže
tiež žiadať preskúšanie obsahu jednotlivých kusov zásielky.
Dopravca má nárok na náhradu výdavkov spojených s týmto
preskúšaním. Výsledok uvedeného preskúšania sa zaznačí do
nákladného listu.

Čl.9

1. Nákladný list je, pokiaľ sa nedokáže opak, vierohodným
dokladom o uzavretí a obsahu prepravnej zmluvy, ako aj o prevzatí
zásielky dopravcom.

2. Ak nákladný list neobsahuje výhrady dopravcu s ich
odôvodnením, platí právna domnienka, že zásielka a jej obal boli v
okamihu prevzatia dopravcom v dobrom zjavnom stave a že počet
kusov, ich značky a čísla sa zhodovali s údajmi v nákladnom
liste.


Vypĺňa odosielateľ, kontroluje doporavca, pokiaľ nie sú uvedené výhrady, platí, že údaje sú správne.
912
02.01.07,09:33
My CMR vystavujeme aj preto, že to od nás vyžaduje prepravca. Akonáhle mu pripravenú CMR nedám, vypíše si sám. Pre nás je to vlastne doklad o odoslaní a pri fakturácii nám jednu časť vracia potvrdenú aj od nášho odberateľa. My robíme spracovanie a cestou naspäť nám vozí materiál a zase je pri ňom vystavená CMR od holandského dodávateľa. Týmto máme vlastne zdokumentovaný vývoz aj dovoz v rámci EÚ.

Zuzana
vvalky
03.01.07,14:50
Viete, len my riesime toto: tyka sa to prepravy nebezpecnej latky, s nebezpecnymi latkami sa na CMR uvadzaju aj UN kody, znacky. Na CMR bol zadany nespravny UN kod. Vzahranici za to dostal pokutu sofer. Kto teraz za to zodpoveda, kto by to mal zaplatit? Odosielatel alebo prepravca? Kedze prepravca ma overit presnost udajov, tak asi on nie?
:confused:
AdelaS
03.03.07,17:35
Uf, tak toto je prvýkrát, čo ma Porada teda dosť prekvapila, lebo sa tu nazbieralo niekoľko úplne mylných rád. Dohovor CMR upravuje prepravnú zmluvu v medzinárodnej nákladnej doprave, teda aj stanovuje zodpovednosti, náhrady škôd i dokumentáciu. Dokladom o uzavretej prepravnej zmluve medzi dopravcom (ten, kto dopravu vykoná) a prepravcom (ten, kto dopravu objednal) je Nákladný list CMR. Tento má iba deklaratórny charakter - ak sa zničí, zmluva sa nezruší. V medzinárodnej nákladnej doprave je POVINNÝ aj v rámci Európskej únie!!! Musí sprevádzať prepravovaný tovar (nie je určené, kto vystaví)!
AdelaS
03.03.07,17:49
Viete, len my riesime toto: tyka sa to prepravy nebezpecnej latky, s nebezpecnymi latkami sa na CMR uvadzaju aj UN kody, znacky. Na CMR bol zadany nespravny UN kod. Vzahranici za to dostal pokutu sofer. Kto teraz za to zodpoveda, kto by to mal zaplatit? Odosielatel alebo prepravca? Kedze prepravca ma overit presnost udajov, tak asi on nie?
:confused:
VValky, je pravda, že na Nákladný list CMR je možné prepravovať nebezpečný tovar aj to, že je potrebné uviesť tam UN kódy aj značky. V zásade ide o čo najpresnejšiu identifikáciu nebezpečenstva, ktoré môže byť ukryté v celkom nedobytných nádobách. Je potom úlohou šoféra, aby sa snažil do týchto nádob prebojovať za každú cenu a overiť pravdivosť údaju v nákladom liste? A čo ak sa poleptá, spáli, spôsobí požiar a pod? Preto nie je dovolené dopravcovi "hrabať" sa v tomto tovare a musí veriť prepravcovi - tomu, kto tovar odosiela, vo všetkom, čo sa týka poskytnutých údajov. Teda 100%ná zodpovednosť za pokutu je na odosielateľovi tovaru.
sklenkova
20.03.07,20:27
Viete niekto čo znamená,alebo kde by som to našla? Je to len na slov CMR:
Slovenský dopravca prehlasuje,že v zmysle článku 48,odst.1 tohto Dohovoru sa necíti byť viazaný jeho člankom 47.
qwe
14.08.07,15:23
prosim Vás kde zakupim tlacivo CMR?
Potrebujem previest stroj cez hranice od jednej firmy ja som len zacinajuci zivnostnik mozete mi poradit o tej CMR ? to mam zadovazit ja to CMR alebo by to mal zabespecit predavajuci stroja ? prosim o radu lebo ja uz fakt neviem :mee: co znamena skretke CMR ??? Dakujem
liba2
05.09.07,15:00
prosim Vás kde zakupim tlacivo CMR?
Potrebujem previest stroj cez hranice od jednej firmy ja som len zacinajuci zivnostnik mozete mi poradit o tej CMR ? to mam zadovazit ja to CMR alebo by to mal zabespecit predavajuci stroja ? prosim o radu lebo ja uz fakt neviem :mee: co znamena skretke CMR ??? Dakujem
Keď si túto tému prečítaš celú od začiatku, dozvieš sa o CMR viac, načo slúži a tiež kde kúpiš tlačivá.:)
MVV
11.09.07,09:20
Pri ADR preprave je potrebné do CMRky uviesť aj oficiálne pomenovanie. Viete mi niekto poradiť v akom jazyku to má byť ?
V dohode ADR v tabuľkovej časti sú uvedené slovenské pomenovania ( pomenovanie a opis veci ) a aj anglické.
antiny
18.09.08,05:42
čo viete o kódoch čo sa v CMR vpisujú do kolonky 18. - výhrady a poznámky dopravcu?
existuje nejaký zoznam?
mandula
18.09.08,10:48
čo viete o kódoch čo sa v CMR vpisujú do kolonky 18. - výhrady a poznámky dopravcu?
existuje nejaký zoznam?

Zoznam sa volá CMR - Check-list, a dostaneš ho kúpiť napr. na Česmade.

Zoznam kódov - výhrady a poznámky dopravcu:

- v prípade vozidla:
1. otvorené vozidlo bez plachty, podľa dohody s odosielateľom

- v prípade balenia:
2. nezabalené
3. poškodený obal
4. nedostatočný obal

- počet, označenie a číslovanie kusov zásielok:
5. kontrola nie je možná z týchto dôvodov:
a) nakládku vykonal odosielateľ
b) poveternostné podmienky
c) veľký počet balených kusov
d) zaplombovaný kontajner

- stav prevzatého tovaru:
6. v zjavne zlom stave
7. poškodený
8. premočený
9. zmrznutý
10. nechránený proti poveternostným vplyvom a v tom stave prepravovaný na žiadosť odosielateľa

- nakládka, zabezpečenie nákladu, vykládka:
nakládku a zabezpečenie nákladu realizoval:
11. odosielateľ
12. vodič za nevhodných poveternostných podmienok na žiadosť odosielateľa
vykládku realizoval:
13. príjemca
14. vodič za nevhodných poveternostných podmienok na žiadosť príjemcu.
antiny
19.09.08,06:28
Ďakujem veľmi pekne a.
yanulik
27.04.09,22:12
Ako vyzera CMR najdete napr. na stranke telecom.gov.sk,presny link sem nemozem hodit, nakolko nemam dostatocny pocet prispevkov na odkazovanie na web stranku.
Ale skusim to prekabatit:
za vyssie uvedenu stranku napiste /index/index.php?ids=10581 &idc=22051
liba2
28.04.09,15:37
skúšam

www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=10581 (http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=10581) &idc=22051
schumi22
31.05.09,21:39
tyka sa CMR aj pre prepravcou do 3,5t alebo nie?
antiny
01.06.09,08:00
áno tíka sa to aj vozidla do 3.5 t
vždy keď je preprava medzinárodná
unava
06.07.10,08:01
Skuste mi prosim niekto poradit, kto zodpoveda za naloženy tovar ak je tam viac poloziek tovaru.
Marian Smolík
12.07.12,06:19
§ 43 zákona o dani z pridanej hodnoty 222/2004 Z.z. účinnosť od 01.01.2012
Oslobodenie od dane pri dodaní tovaru z tuzemska do iného členského štátu
(5) Platiteľ je povinný preukázať, že sú splnené podmienky oslobodenia od dane podľa odsekov 1 až 4. Platiteľ je povinný preukázať dodanie tovaru do iného členského štátu kópiou faktúry, a

a) ak prepravu tovaru zabezpečí dodávateľ alebo odberateľ inou osobou, prepravným dokladom alebo iným dokladom o odoslaní, v ktorom je uvedené miesto určenia,
b) ak prepravu tovaru vykoná dodávateľ, písomným potvrdením prijatia tovaru odberateľom alebo osobou ním poverenou,
c) ak prepravu tovaru vykoná odberateľ, písomným vyhlásením odberateľa alebo ním poverenej osoby, že tovar prepravil do iného členského štátu,
d) inými dokladmi, ako napríklad zmluvou o dodaní tovaru, dodacím listom, dokladom o prijatí platby za tovar.
Pri trojstrannom obchode musia byť splnené podmienky ustanovenia § 45 zákona o DPH, pričom preukázanie dodania tovaru do iného čl. štátu na účely uplatnenia ustanovenia § 43 sa obvykle vykonáva predložením prepravného dokladu, ale môže to byť aj iný doklad napr. dodací list alebo doklad o prijatí platby za tovar. Tieto sú vyslovene uvádzané v zákone a využívajú sa obvykle vtedy, ak prepravný doklad vykazuje nepresnosti alebo by mohli vzniknúť pochybnosti o dodaní tovaru do iného členského štátu.


Kto vypĺňa Nákladný list CMR odosielateľ alebo dopravca ?To vyplýva zo znenia čl. 8 Dohovoru CMR, kde je stanovené, čo dopravca musí preskúmať pri prevzatí zásieky na prepravu:
1. Pri prevzatí zásielky na prepravu dopravca preskúma
a) správnosť údajov v nákladnom liste o počte kusov a o ich značkách a číslach,
b) zjavný stav zásielky a jej obalu.
Právny výklad k Dohovoru CMR stanovuje, že dopravca nie je povinný úkonmi v čl. 8 ods. 1, tzn. len sa presvedčí. Odosielateľ je povinný zabezpečiť vybavenie zásielky, Dohovor CMR neobsahuje ustanovenie o tom, kto má vyplňovať NL CMR, avšak v praxi je to odosielateľ, avšak často tiež dopravca podľa údajov odosielateľov. Obvyklá prax je teda tá aj v čl. štátoch EÚ, že NL CMR vystavuje spravidla odosielateľ.



Kto zodpovedá za zle vyplnený nákladný list CMR?Nakoľko vyplnenie je vecou odosielateľa, postupuje sa pri zodpovedá za všetky škody, ktoré vzniknú dopravcovi odosielateľ o čom hovorí čl. 7 Dohovoru CMR. Odosielateľ teda zodpovedá za správnosť údajov obsiahnutých v nákladnom liste CMR a to tiež v prípadoch, kedy údaje do NL CMR zapíše zástupca dopravcu (spravidla vodič).
Maya1
06.03.13,10:25
Dobrý deň, chcem sa opýtať:
pri predaji stroja - caterpilar do Maďarska je tiež potrebné
- CMR,
- doklad o odoslaní tovaru,
- potvrdenie o prijatí tovaru a
- súhrnný výkaz DPH ?
Papir jamal
05.10.14,19:08
ja mam zasa takyto problem : naša firma odosiela material napr rakuska :
sme odosielatel zaroven prepravca a tiež aj prijimatel a cmr si vypisujem ja sam sebe pre seba :D JE TO POTREBNE ? leo som zivnostnik a som iba vodič a naša spoločnost sa nezaobera nakladnou dopravou pba si prevažame material aby sme nemuseli hladať dopravcu