stanco007
31.01.10,17:43
Kde sa mozem dostat k info o predaji bytov po exekucii? A je tu vobec taka moznost?
Xanti
31.01.10,16:48
Kde sa mozem dostat k info o predaji bytov po exekucii? A je tu vobec taka moznost?
Je bývaš v PP, silný chlapci vykupujú také byty.
Pozri dražby na nete, alebo www.notar.sk
stanco007
31.01.10,17:11
Je bývaš v PP, silný chlapci vykupujú také byty.
Pozri dražby na nete, alebo www.notar.sk (http://www.notar.sk)
Nechapem. Ako silny chlapci vykupuju take byty? Jasne mi je, ze bezny clovek ani nevie, ze je taky byt na predaj a to zapar korun.... A ano som z PP
Xanti
31.01.10,18:20
Nechapem. Ako silny chlapci vykupuju take byty? Jasne mi je, ze bezny clovek ani nevie, ze je taky byt na predaj a to zapar korun.... A ano som z PP
Hm.. to mám písať verejne aký chlapci s bejzbalkami vykupujú také byty a nie za pár korún ani eur, riadne to prešvihnú aby sa s plebsom nemuseli zaoberať ...

Bol si policajt, kto stál na druhej strane? ... a navyše bežný človek ak si zadá vyhladať dražba tak všetky dražby sú verejné, vedia sa tam aj bežný ludia dostať ( toť kúpiť veľmi pochybujem ). :D
verkaz
31.01.10,19:01
Máš pravdu a ešte je bežné, že sa zúčastňijú na dražbách a pýtajú si odstupné inak budú zvyšovať cenu bytu.
Stanislav 1975
31.01.10,19:37
Hm.. to mám písať verejne aký chlapci s bejzbalkami vykupujú také byty a nie za pár korún ani eur, riadne to prešvihnú aby sa s plebsom nemuseli zaoberať ...

Bol si policajt, kto stál na druhej strane? ... a navyše bežný človek ak si zadá vyhladať dražba tak všetky dražby sú verejné, vedia sa tam aj bežný ludia dostať ( toť kúpiť veľmi pochybujem ). :D

Že chlapci s bejsbolkami...:D:eek::cool:-xanti moc pozerala majora Zemana,alebo Hrišni lidé mesta pražského...;)
Xanti
31.01.10,21:02
Že chlapci s bejsbolkami...:D:eek::cool:-xanti moc pozerala majora Zemana,alebo Hrišni lidé mesta pražského...;)
Nie Stanko,
Xanti sa zúčastnila takého to čosi. A videla na vlastné silných chlapcov a zistila ich taktiku.
Pomaly budú ceny vyššie u nás ako v BA len nech pokračujú.
Stanislav 1975
31.01.10,21:05
Nie Stanko,
Xanti sa zúčastnila takého to čosi. A videla na vlastné silných chlapcov a zistila ich taktiku.
Pomaly budú ceny vyššie u nás ako v BA len nech pokračujú.

aj ty si mala bejsbolku?:rolleyes::cool::D
Mgr.Shrek
31.01.10,21:07
www.exekutor.sk
Xanti
31.01.10,21:08
aj ty si mala bejsbolku?:rolleyes::cool::D
Noooooooo jasneeeeeee .... len mi ju ukradli mrchy jedne plešaté :D:D:D:D mimotemy
Stanislav 1975
31.01.10,21:10
Noooooooo jasneeeeeee .... len mi ju ukradli mrchy jedne plešaté :D:D:D:D mimotemy

a xantina,nepomýlila si sa náhodou?Neboli to náhodou nejaký dochodcovia,čo sa opierali o paličku?:D
Xanti
31.01.10,21:11
a xantina,nepomýlila si sa náhodou?Neboli to náhodou nejaký dochodcovia,čo sa opierali o paličku?:D
Neeeeeeeem určite nie. :D
Stanislav 1975
31.01.10,21:13
Neeeeeeeem určite nie. :D

nooo tak dobre, verím ti...:---