obšmietačka
31.01.10,21:29
Ahojte! Volám sa Soňa a ďakujem,že ste mi poradili. Občas ma zaskočia niektoré životné situácie a som rada,že sa môžem na Vás s dôverou obrátiť. A preto,že som jednou z tých,čo zázračne prežili výbuch vo VOP Nováky určite sa tu ukážem častejšie,ako je treba:):D
Stanislav 1975
31.01.10,20:32
Ahojte! Volám sa Soňa a ďakujem,že ste mi poradili. Občas ma zaskočia niektoré životné situácie a som rada,že sa môžem na Vás s dôverou obrátiť. A preto,že som jednou z tých,čo zázračne prežili výbuch vo VOP Nováky určite sa tu ukážem častejšie,ako je treba:):D

Ahoj Soni, tak vitaj teda a tie Nováky- tomu sa teda vraví pekelné šťastie...
takže :);)-ale zároveň aj :mee::mee::mee:
truch
31.01.10,20:35
"Obšmietaj":):) sa často, nájdeš tu mnoho dobrých rád, tak vitaj medzi poraďákmi:---:---Dáša
arizona
31.01.10,20:41
Ahoj, vitaj medzi nami , sú tu zlatí ľudkovia, čo poradia , aj potešia dušičku.Asi to občas pomôže po prežití takého nešťasta.Rýchlo si nájdeš priateľov. Sme radi, že si tu :):):)
Stanislav 1975
31.01.10,20:47
a ešte si neodpustím niečo mimotemy-dúfam, že súdy nebudú skorumpované a každý dostane to,čo si zaslúži-8 obetí je troška veľka daň za niekoho nezodpovednosť...:mad::mad::mad:
Aj keď osobne tomu neverím-dostanú podmienku a bude po súde...
obšmietačka
31.01.10,20:56
Ešte raz vďaka. Dobrú nôcku všetkým.:);)
terezamaria
31.01.10,21:12
Sonička vítaj medzi nami. Želám Ti, aby si tak rada chodila na Poradu, ako my ostatní. Stane sa z Teba závisláčka tak, ako skoro z nás všetkých. Som kúsok od Novák a práve v tú minútu výbuchu som bola na kopci na cintoríne a pozerala sa na " veľký mrak ". V ten moment som ani netušila, o čo sa tam jedná. Prežila si kopu hrúzy, o to viac si vychutnaj prítomnosť s nami, nech Ti je medzi nami dobre.